ФК “Нива” Тернопіль – ФК “Львів”. Післяматчеві коментарі гравців.

“Синьо-золоті леви” поділилися своїми враженнями та емоціями інформаційній службі ФК “Львів” після перемоги у грі з тернопільською “Нивою”. Нагадаємо, що це перша перемога “городян” у цьому році.

Олександр Савошко, півзахисник ФК “Львів”:
– “Скажу відверто, гра була досить нелегкою, повпливали погодні умови. Для взяття воріт у першому таймі було чимало моментів як у нас, так і в суперників. Але після перерви та розмови з тренером на другий тайм вийшли як на останній бій. Можна сказати, що на початку другого тайму нам вдалось вирішити долю матчу. Ми не дивились на якому місці суперник і на якому ми. Львів їхав виключно за 3-ма очками. Команда з Тернополя добре дисциплінована в обороні та з хорошими атакуючими гравцями. Звичайно, знали, що у “Ниви” кадрові проблеми всередині клубу з гравцями та прийшов інший тренер, але повторю ще раз, їхали виключно за перемогою. Ми не враховували, що цим легко здолаємо наших суперників. Емоції, після любої перемоги, вони зашкалюють. Нам потрібна була ця перемога аби відчути цей смак, впевненість в своїх силах та психологічно бути налаштованими тільки на перемогу в подальших матчах. Зараз потрібно ще більше докласти зусиль, щоб наприкінці чемпіонату здобути якнайбільше очок. Я думаю нам це вдасться.”

Олег Горін, півзахисник ФК “Львів”:
– “Матч видався дуже напруженим. На початку матчу господарі активно атакували наші ворота, але нам вдалося залишити їх “сухими”. У другому таймі ми провели кілька хороших моментів. Один з них дав нам можливість вийти вперед.  Через помилку гравця “Ниви” нам вдалося забити другий м’яч і довести матч до фінального свистка. Команда суперників дуже добре збалансована, грамотно поводилася на футбольному полі. Ми дуже серйозно готувалися до цієї гри і нам була потрібна тільки перемога. На мою думку, причиною нашої перемоги стала не відсутність гравців “Ниви”, а більше наше прагнення та воля перемогти. Дуже приємно було перемогти на виїзді. Давно ми не відчували такої хорошої атмосфери за межами поля. Надіюсь, що в нас ще буде багато позитивних моментів та вольових перемог.”

Інформаційна служба ФК “Львів”