І в Криму буває західноукраїнське дербі!

Сьогодні, після одноденної ігрової перерви, «Львів» провів черговий контрольний поєдинок. Цього разу городяни змагалися із шостою в Чемпіонаті першої ліги командою – чернівецькою «Буковиною».

«Львів» – «Буковина» Чернівці 2-1 (0-0)

Україна, АР Крим, Бахчисарайський р-н., смт. Куйбишеве, футбольне поле тренувальної бази, 0°С, 11год. 00хв.

Голи: Балух, 64, 70 – Бровченко, 54.

ЧЕРНІВЦІ: Тукач, В. Мельник, Найко, Вечтомов, Циколія, Гунчак, Семенюк, Маковійчук, Бровченко, Монастирський, Степанков. На заміну виходили: Дорош, Яворський, Керчу, Крамар, потенційний новачок-1.

ЛЬВІВ: Шпук, новачок-1, Сухоцький, Мостовий, Басараб, Родін, Гордійчук, І. Мельник, Тимчишин, Гарас, Онисько. На заміну виходили: Балух, Козловський, Куцяба, Вербний, Вольський, Рева, новачок-2, новачок-3, новачок-4.

У першому таймі чудову нагоду відзначитись втратив Олександр ТИМЧИШИН, який, розігравши чітку комбінацію із Олегом ГАРАСОМ, обвів захисників «Буковини» й вийшов на побачення із голкіпером суперників, але в найвідповідальніший момент послизнувся. До слова, поле, в першому таймі, було дещо підмерзлим. Загалом, перша сорокап’ятихвилинка проходила в рівній позиційній боротьбі, тому результат можна вважати цілком закономірним.

А в другому таймі Синьо-Золоті Леви значно додали, і в швидкості, і в креативності. Проте, першими мали шанс відзначитись «буковинці» і, зрештою, це їм вдалося. Спочатку екс-віце-капітан «Львова» Тарас ЯВОРСЬКИЙ влучив у хрестовину, а ще через чотири хвилини, скориставшись непорозумінням у захисних редутах городян, новачок «Буковини» Юрій БРОВЧЕНКО зумів уразити наші ворота, 1-0. Наші футболісти відповіли виходом віч-на-віч Святослава КОЗЛОВСЬКОГО, після вивіреної передачі Ярослава КУЦЯБИ, але м’яч, в лічених сантиметрах, пролетів біля стійки воріт. На 64-й хвилині Ігор БАЛУХ – найкращий бомбардир минулого чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області – зумів увірватись у штрафний майданчик наших суперників, обіграти захисників і прицільним ударом встановити рівновагу, 1-1! А ще через шість хвилин Ігор першим встигнув на добивання, після того як страж воріт «Буковини» відбив м’яч після навісу – 2-1! Таким чином Балух уже двічі відзначається дублем за «Львів»! Як повідомив інформаційній службі нашого клубу тренер Андрій ЧІХ, відразу після матчу відбулось планове тренування львів’ян. А наступний поєдинок «Львів» зіграє в неділю – 4-го березня – з ФК «Севастополь-2», представником другої ліги (група «Б», 10-та позиція).

Також вчора «Львів» дозаявив лівого півзахисника, ним став гравець харківського «Металіста» Максим ЯХНО, який виступатиме до кінця цього сезону за нашу команду на правах оренди.