Ігор БАЛУХ: «Будемо готуватись до наступних контрольних поєдинків»

23-ох річний форвард, який нещодавно виступав на обласному рівні у Футбольному клубі «Куликів» (ФК «Куликів» смт. Куликів – Чемпіон та володар Суперкубку Львівщини 2011-го року,- авт.), а зараз перебуває на перегляді в когорті «Львова», вже встиг відзначитись своїм дебютним голом за Львівських Левів…

– Чи було для тебе несподіваним запрошення перейти із аматорського клубу ФК «Куликів» у професійний ФК «Львів» і як взагалі це відбулося?

– Так, справді, це було дещо несподівано. Я грав на обласному рівні, наша команда стала Чемпіоном, після цього я їздив у місто Біла Церква на перегляд, але там не склалося. Пізніше мені зателефонував Роман МАРИЧ (тренер ФК «Львів»,- авт.) і запропонував спробувати себе у «Львові». Я, звісно ж, погодився, адже це Перша ліга – зовсім інший рівень. Навіть в області перехід із Другої ліги в Першу – велике досягнення.

– Ти вже встиг відзначитися за «синьо-золотих» забитим голом у ворота винниківського «Руху» (контрольна гра «Львів» – «Рух» 1-2 (0-2),- авт.), які твої враження?

– Ну, дуже приємно, звичайно, бажав, аби ми тоді виграли, але склалось по-іншому. Будемо готуватись до наступних контрольних поєдинків.

– Де саме на полі ти відчуваєш себе найкраще?

– Попереду в атаці.

– Чи познайомився вже тісніше із командою?

– Колектив у нас хороший, команда нова тільки почали товаришувати один з одним, потроху, награємося, звичайно. Рівень Першої ліги це не область – кожен день два тренування, а на обласному рівні, при можливості, тренувалися два рази на тиждень…

– Як тобі умови проживання на десятиденному зборі у Винниках?

– Чудові, мешкаємо по-двоє чоловік у номері, а кімнати дуже гарні. Харчування відмінне й на високому рівні (команда проживає у «Готельно-ресторанному комплексі «Святослав»,- авт.).

– Поруч з вами – молодими футболістами – займаються ще й досвідчені гравці, чи відчувається підтримка від них?

– Так, звичайно, набираємось досвіду від Олега ГАРАСА, Павла ОНИСЬКА й інших футболістів, які вже довго грають у футбол.

Світлина – Миколи ВОЛОШИНА

Розмовляли: Віталій ПАВЛИШИНі Богдан ТИМОВЧАК

Інформаційна служба «Львова»