Ігор МЕЛЬНИК «Бажаю, щоб глядачі приходили на наші домашні матчі та вболівали за нас»

Після зимової паузи оновлений майже на сто відсотків «Львів» провів уже три матчі, в яких здобув чотири очки. Одним із героїв переможного домашнього матчу з «Миколаєвом» та виїзного із вінницькою «Нивою» став півоборонець «левів» Ігор Мельник. «СПОРТИВКА» привітала Ігоря із дублем у ворота «Миколаєва» та голом у ворота «Ниви» та розпитала його про наступний матч із «Динамо-2», а також про перспективи збереження «Львовом» прописки в першій лізі. 

– Звісно, що у Вінницю на гру з «Нивою» з огляду на ту турнірну ситуацію, у якій перебуває зараз «Львів» ми їхали за перемогою, — розпочинає розмову  Ігор Мельник. Однак, з огляду на те, як складався для нас поєдинок, гадаю, що у цій грі ми могли як виграти, так і програти. На мій погляд, нічия стала закономірним підсумком матчу. У «Ниви» також непогана команда, але ця гра ще не була ключовою, бо попереду 10 турів, у яких треба набирати очки, а аналіз проведемо вже наприкінці чемпіонату. 

– Наступний матч граєте з «Динамо-2» у Львові…

– У нас таке турнірне становище, що на кожен матч потрібно виходити, як на останній бій. Для нас кожна гра є дуже важливою. Тим паче, що «Динамо-2» дуже амбітна команда. У цій команді є багато гравців, які прагнуть доводити тренерам, що гідні грати у першій «динамівській» команді. Гадаю, що з огляду на те, що граємо удома, будемо грати тільки на перемогу. Щоправда, ця гра буде, мабуть, ще важчою, аніж та, яку ми зіграли на виїзді у Вінниці. Усі гравці киян добре підготовлені як тактично, так і фізично. Гадаю, що ми дамо бій «Динамо» та здобудемо перемогу. 

– А що скажеш про кіровоградську «Зірку», якій ви програли на виїзді 4:1?  

– Справді, з «Зіркою» у нас була перша офіційна гра, хлопці ще один до одного не притерлися і тому було важко. Ми допустилися у захисті дитячих помилок, через які й пропустили голи. З «Зіркою» могли б зіграти краще. Щоправда, у них команда хороша, тренер новий, президент з амбіціями, підібрані гравці, які пограли і в прем’єр-лізі. 

Твій контракт зі «Львовом» до заверешння цього сезону, чи все-таки й на наступний сезон?

– Ми домовилися про те, що контракт до кінця цього сезону. 

– У разі  збереження прописки «Львовом» у першій лізі, розглядатимеш варіанти залишитись у цій команді, якщо буде така пропозиція?

– Мені приємно грати у рідному місті, в якому виріс. Дай Боже, щоб ми залишились у першій лізі. У такому випадку на наступний сезон «Львів» ставитиме зовсім інші завдання, аніж боротися за виживання. Тому якщо запропонують подальшу співпрацю, то я з радістю залишуся у «Львові». 

– У матчі з «Миколаєвом» травмувався твій партнер по команді Юрій Войтович…

– Не дивлячись на травму, Юра рвався з нами у бій, хотів їхати у Вінницю, але лікарі порекомендували йому, щоб у цьому матчі він ще не грав. Щодо нього, то він справжній боєць. 

– Тобі довелося помандрувати декількома командами першої ліги. В якій із них почувався найкомфортніше, як удома?

– Таке можу сказати про «Кримтеплицю», в якій розпочав грати у першій лізі і провів у цій команді три роки. Там я освоївся, був уже, немов свій. Тому у цій команді було найкомфортніше грати. У ці команді зроблено все для футболістів. Є хороші поля, тренувальна база, якій можуть позаздрити, навіть, окремі команди прем’єр-ліги.

– Твої слова до вболівальників «Львова».

– Насамперед ми граємо для глядачів. Бажаю, щоб глядачі приходили на наші домашні матчі та вболівали за нас, а ми своєю грою привертатимемо їхню увагу та робитимемо все задля перемоги. Гадаю, що на наступну домашню гру прийде трішки більше людей, ніж на «Миколаїв». Бо команда все-таки демонструє футбол, є результат, ми взяли три очки удома та одне на виїзді… Сподіваюся, що з кожним матчем у нас виходитиме все краще і краще і ми через декілька турів залишимо остатнє місце і виберемося з небезпечної зони. 

«Галичина Спортивна»

Світлина – Євгенія КРАВСА