Календар

ПЕРШЕ КОЛО
1 ТУР
13.08 (субота) “Оскар” – “ОДЕК” 1:0
13.08 (субота) ФК “Малинськ” – “Нива” (Теребовля) 1:0
13.08 (субота) ФК “Львів” – “Ковель-Волинь” 1:2 
09.10 (неділя) “Нива” (Тернопіль) – “Чортків-Педуніверситет” 1:0
РД “Агробізнес” – “Гірник”  
2 ТУР
21.08 (неділя) “Гірник” – “Чайка” 1:0
21.08 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Агробізнес” 0:5
20.08 (субота) “Оскар” – “Нива” (Тернопіль) 2:2
09.10 (неділя) “ОДЕК” – “Ковель-Волинь” 6:1
24.09 (субота) “Чортків-Педуніверситет” – ФК “Малинськ” 1:3
3 ТУР
27.08 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “ОДЕК” 1:2
28.08 (неділя) ФК “Малинськ” – “Оскар” 0:2
27.08 (субота) “Агробізнес” – “Чортків-Педуніверситет” 2:0
27.08 (субота) “Чайка” – “Нива” (Теребовля) 3:2
27.08 (субота) ФК “Львів” – “Гірник” 0:1
4 ТУР
04.09 (неділя) “Гірник” – “Ковель-Волинь” 1:0
04.09 (неділя) “Нива” (Теребовля) – ФК “Львів” 1:0
03.09 (субота) “Чортків-Педуніверситет” – “Чайка” 1:0
03.09 (субота) “Оскар” – “Агробізнес” 0:2
03.09 (субота) “Нива” (Тернопіль) – ФК “Малинськ” 1:0
5 ТУР
11.09 (неділя) ФК “Малинськ” – “ОДЕК” 1:2
11.09 (неділя) “Агробізнес” – “Нива” (Тернопіль) 1:1
10.09 (субота) “Чайка” – “Оскар” 1:0
11.09 (неділя) ФК “Львів” – “Чортків-Педуніверситет” 5:0
11.09 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Нива” (Теребовля) 0:1
6 ТУР
17.09 (субота) “ОДЕК” – “Гірник” 2:2
20.08 (субота) “Чортків-Педуніверситет” – “Ковель-Волинь” 0:5
18.09 (неділя) “Оскар” – ФК “Львів” 1:0
17.09 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “Чайка” 0:2
18.09 (неділя) ФК “Малинськ” – “Агробізнес” 1:1
7 ТУР
02.10 (неділя) “Агробізнес” – “ОДЕК” 1:0
01.10 (субота) “Чайка” – ФК “Малинськ” 1:1
02.10 (неділя) ФК “Львів” – “Нива” (Тернопіль) 0:2
02.10 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Оскар” 0:1
02.10 (неділя) “Гірник” – “Нива” (Теребовля) 4:0
8 ТУР
16.10 (неділя) “ОДЕК” – “Нива” (Теребовля) 1:0
16.10 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Гірник” 1:1
15.10 (субота) “Нива (Тернопіль) – “Ковель-Волинь” 2:4
16.10 (неділя) ФК “Малинськ” – ФК “Львів” 4:4 
15.10 (субота) “Агробізнес” – “Чайка” 0:0
9 ТУР
23.10 (неділя) “Чайка” – “ОДЕК” 1:0
23.10 (неділя) ФК “Львів” – “Агробізнес” 0:3 
23.10 (неділя) “Ковель-Волинь” – ФК “Малинськ” 3:2
23.10 (неділя) “Гірник” – “Оскар” 0:1
23.10 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Чортків-Педуніверситет” 3:0
10 ТУР
30.10 (неділя) “ОДЕК” – “Чортків-Педуніверситет”  2:0
29.10 (субота) “Оскар” – “Нива” (Теребовля)  1:0
29.10 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “Гірник”  0:0
29.10 (субота) “Агробізнес” – “Ковель-Волинь”  2:0
30.10 (неділя) “Чайка” – ФК “Львів”  1:0
11 ТУР
06.11 (неділя) ФК “Львів” – “ОДЕК”  0:4
06.11 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Чайка”  4:2
06.11 (неділя) “Гірник” – ФК “Малинськ”  3:0
06.11 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Нива” (Тернопіль)  0:0
05.11 (субота) “Чортків-Педуніверситет” – “Оскар”  0:5
РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ
12.11 (субота)
1 тур
“Агробізнес” – “Гірник”  0:0
ДРУГЕ КОЛО
12 ТУР
 9.04 (неділя) “ОДЕК” – “Оскар”  0:1 
 9.04 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Нива” (Тернопіль)  2:2
 9.04 (неділя) “Нива” (Теребовля) – ФК “Малинськ”  3:1
 9.04 (неділя) “Гірник” – “Агробізнес”  0:0
 9.04 (неділя) “Ковель-Волинь” – ФК “Львів”  1:1
13 ТУР
 14.04 (п’ятниця)  “Ковель-Волинь” – “ОДЕК”  0:1
 15.04 (субота) “Чайка” – “Рочин”  2:0
 15.04 (субота) “Агробізнес” – “Нива” (Теребовля)  2:0
 15.04 (субота) ФК “Малинськ” – “Чортків-Педуніверситет”  3:0
 25.05 (четвер) “Нива” (Тернопіль) – “Оскар”  
14 ТУР
 22.04 (субота) “Оскар” – ФК “Малинськ”  3:1
 23.04 (неділя) “ОДЕК” – “Нива” (Тернопіль)  2:0
 23.04 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Агробізнес”  1:4
 23.04 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Чайка”  0:1
 23.04 (неділя) “Рочин” – ФК “Львів”  1:0
15 ТУР
 29.04 (субота) “Чайка” – “Чортків-Педуніверситет”  3:0
 29.04 (субота) “Агробізнес” – “Оскар”  2:0
 30.04 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Рочин”   0:0
 30.04 (неділя) ФК “Львів” – “Нива” (Теребовля)   3:3
 30.04 (неділя) ФК “Малинськ” – “Нива” (Тернопіль)  1:0
16 ТУР
 6.05 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “Агробізнес”  0:2
 6.05 (субота) “Оскар” – “Чайка”  3:1
 7.05 (неділя) “ОДЕК” – ФК “Малинськ”   3:1
 7.05 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – ФК “Львів”  2:0
 7.05 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Ковель-Волинь”  2:0
17 ТУР
 13.05 (субота) “Чайка” – “Нива” (Тернопіль)  2:0
 13.05 (субота) “Агробізнес” – ФК “Малинськ”  3:0
 14.05 (неділя) “Рочин” – “ОДЕК”   3:2
 14.05 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Чортків-Педуніверситет”  2:2
 14.05 (неділя) ФК “Львів” – “Оскар”   1:1
18 ТУР
 20.05 (субота) “Оскар” – “Ковель-Волинь” 2:2 
 21.05 (неділя) “Нива” (Тернопіль) – ФК “Львів”  0:2
 21.05 (неділя) “ОДЕК” – “Агробізнес” 0:1 
 21.05 (неділя) ФК “Малинськ” – “Чайка” 0:1 
 21.05 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Рочин”  0:1
19 ТУР
 27.05 (субота) “Чайка” – “Агробізнес”  
 28.05 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “ОДЕК”  
 28.05 (неділя) “Рочин” – “Чортків-Педуніверситет”  
 28.05 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Нива” (Тернопіль)  
 28.05 (неділя) ФК “Львів” – ФК “Малинськ”  
20 ТУР
 3.06 (субота) “Оскар” – “Рочин”  
 4.06 (неділя) “Агробізнес” – ФК “Львів”  
 4.06 (неділя) “ОДЕК” – “Чайка”  
 4.06 (неділя) ФК “Малинськ” – “Ковель-Волинь”  
 4.06 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “Нива” (Теребовля)  
21 ТУР
 11.06 (неділя) “Чортків-Педуніверситет” – “ОДЕК”  
 11.06 (неділя) “Нива” (Теребовля) – “Оскар”  
 11.06 (неділя) “Рочин” – “Нива” (Тернопіль)  
 11.06 (неділя) “Ковель-Волинь” – “Агробізнес”  
 11.06 (неділя) ФК “Львів” – “Чайка”  
22 ТУР
 17.06 (субота) “Чайка” – “Ковель-Волинь”  
 17.06 (субота) “Нива” (Тернопіль) – “Нива” (Теребовля)  
 17.06 (субота) “Оскар” – “Чортків-Педуніверситет”  
 18.06 (неділя) “ОДЕК” – ФК “Львів”  
 18.06 (неділя) ФК “Малинськ” – “Рочин”