Прем’єр-ліга Львівщини: ДЮШ «Львів» – МФК «Галичина» (Дрогобич) 1:0

У матчі 4-го туру чемпіонату Прем’єр-ліги Львівської області вихованці дитячо-юнацької школи футбольного клубу «Львів» зустрічались на виїзді із ФК «Юність» (Верхня/Нижня Білка).

5 тур чемпіонату Прем’єр-ліги Львівщини
30 серпня, 17-00, м. Львів, стадіон «Сокіл»

Арбітр:Ярослав Леськів
Асистенти арбітра:Олег Федьків, Олег Патик
Спостерігач арбітражу:Мирон Біць
ДЮШ «Львів» – МФК «Галичина» (Дрогобич) 1:0
Гол: Роман Михайлів (60)

«Львів»: Малоїд Дмитро, Оберман Євген, Пасічник Валентин, Савошко Олександр, Демків Станіслав (Гураль Роман, 8), Копитко Олег (Мудрий Максим, 46), Яців Денис (Мавдрик Роман, 53), Бекерський Ігор (Михайлів Роман, 57), Шута Артур (Карвацький Андрій, 46), Ременяк Артур (Харко Михайло, 46), Григоращук Степан (Давидов Сергій, 90+3

«Галичина»: Сілецький Іван, Трусевич Віталій, Грицан Тарас, Лещинський Роман, Сенів Андрій (Бучко Володимир, 63), Бутим Іван, Терлецький Андрій (Козловський Павло, 71), Тарасович Тарас, Пігут Роман (Шакалець Роман, 57), Рудавець Тарас, Маланяк Роман

У попередньому турі юні вихованці «Львова» показали, що можуть попсувати нерви навіть найсильнішим суперникам, першими забивши у ворота «Юності» з Верхньої й Нижньої Білок і гостро діяли біля воріт підопічних Богдана Костика. Але й дрогобицька «Галичина» далеко не подарунок.

Дрогобичани демонструють хорошу гру, тож цілком розраховували на повноцінні 3 залікові бали в поєдинку з львів’янами. У першій половині першого тайму гості володіли перевагою, але без забитих м’ячів.

На 60-ій хвилині львів’яни вийшли вперед. Автором єдиного голу в поєдинку став Роман Михайлів, 1:0. У підсумку перша перемога “Львова” в чемпіонаті Прем’єр-ліги Львівщини.