Прем’єр-ліга Львівщини: Мирова «Корміла» і «Львова»

У перенесеному матчі першого туру чемпіонату Прем’єр-ліги Львівщини вихованці дитячо-юнацької школи футбольного клубу «Львів» на виїзді зустрічались із давидівським «Кормілом».

Голи: Горошко (54) – Матусевич (67)
Вилучення: Сидор (82, друге попередження)

«Корміл»: Лука Орест, Чучман Станіслав, Бахор Олесь, Гірний Святослав, Харкевич Юрій, Штурин Олег, Цицик Володимир (Запрутко Іван, 76), Підзирайло Олег (Войцехівський Юрій, 44), Слобода Степан (Горошко Михайло, 46), Ціпора Денис (Козел Юрій, 46), Сенишин Назар

«Львів»: Серватяк Максим, Яців Денис (Пилипишин Назар, 75), Матусевич Володимир, Харко Михайло (Ременяк Артур, 46), Мудрий Максим (Алфьоров Олег, 88), Мавдрик Роман (Сидор Назар, 55), Копитко Олег, Танчак Василь, Малець Андрій, Демків Станіслав, Пасічник Володимир (Михайлів Євген, 62)

У першій половині зустрічі обидві команди мали моменти, щоб відкрити рахунок у матчі, однак 45-хвилинка пройшла без забитих м’ячів. Розмочили рахунок господарі у дебюті другого тайму, – Михайло Горошко потужним ударом у «дев’ятку» засмутив Максима Серватяка. Невдовзі львів’яни зрівняли паритет у матчі: після кутового Володимир Матусевич пробив поміж ніг голкіперу «Корміла» – 1:1.

Незадовго до фінального свистка «Львів» залишився в меншості – другу жовту картку отримав Назар Сидор. Проте, надійна гра в обороні і зусилля голкіпера не дозволили  господарям скористатись своєю перевагою. Отож, у підсумку нічия 1:1.