Кожен матч Євро розпочнеться церемонією відкриття

Перед усіма матчами чемпіонату Європи з футболу 2012 року, які проходитимуть на території України, буде 5-хвилинна церемонія відкриття. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомив керівник МОК «Євро-2012 Україна» Маркіян Лубківський після першого дня семінару учасників майбутнього чемпіонату у Варшаві.

«Ми хочемо зробити так, щоб усі, хто відвідає наші стадіони під час чемпіонату Європи або спостерігатиме за матчами з телеекранів, назавжди запам’ятали атмосферу, яка пануватиме на Євро, і міста, де гратимуться ігри. Для цього розробляємо заходи, які проведемо безпосередньо перед іграми. Церемонія триватиме близько 5 хвилин. У ній ми покажемо досягнення приймаючого міста, чим живуть його мешканці. Постанова буде яскрава, тож уболівальники довго пам’ятатимуть Київ, Донецьк, Харків і Львів», – розповів Маркіян Лубківський.

Директор турніру також наголосив, що країни-організатори вже працюють над церемоніями відкриття чемпіонату та його закриття. «Робота вже кипить, але деталей розповісти я не можу, адже сценарій має триматися в таємниці. Скажу лише, що на «Народовому» під час відкриття вистава триватиме близько 15 хвилин. У Києві на НСК «Олімпійський» після фіналу офіційна частина закриття турніру займе трохи менше часу. Проте запевняю, що церемонії справлять незабутнє враження», – сказав Маркіян Лубківський.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з футболу 2012 року стартує 8 червня на Національному стадіоні у Варшаві. У матчі-відкриття господарі турніру поляки зіграють зі збірною Греції. Вирішальний ж поєдинок турніру, що пройде на київському НСК «Олімпійський», світ побачить 1 липня.

 Інформаційний центр «Україна-2012»