Красива жінка – обличчя українського кордону

До Євро-2012 Держприкордонслужба організувала для своїх військовослужбовців-жінок майстер-клас з візажу. Чепурили прикордонниць відомий перукар міжнародного класу Євген Калкатов та топ-візажист Андрій Юдін. Проходило дійство у столичному аеропорту «Бориспіль».

Прикордонницям зробили зачіски та макіяж, дали поради, як саме мають виглядати жінки на службі. «Сьогодні тут присутня знімальна група, згодом ми змонтуємо освітній відеофільм і ознайомимо з ним інших співробітниць Держприкордонслужби. Крім того, поради щодо зовнішнього вигляду ми викладемо у нашому відомчому журналі напередодні 8 березня. Жінка-прикордонник, безумовно, має дотримуватися певних вимог, але не втрачати жіночності та чарівності», – розказала прес-секретар пропускного пункту «Київ» Мар’яна Маркович.

Оскільки саме прикордонники зустрічатимуть та проводжатимуть гостей Євро-2012, їх зовнішньому вигляду слід приділити багато уваги. Нині лише на київських летовищах працює  понад 260 представниць прекрасної статі. «Вже кілька років ми живемо за стандартами культури прикордонного контролю, які включають не лише культуру спілкування чи поведінки, а й культуру зовнішнього вигляду прикордонника. Ми хочемо бути людьми, з  якими приємно зустрічатись гостям, які перетинають державний кордон. Гасло нашої служби: законність, безпека, культура і комфорт. Саме так ми і працюватимемо на Євро-2012», – повідомив полковник Держприкордонслужби Сергій Мул.

«Звичайно, у нас є відомчий стандарт відповідно до якого ми робимо макіяж та зачіску. Зокрема, макіяж має бути охайним, ледь помітним, волосся має бути вище плечей, охайно зачесане та природного кольору», – розповіла учасниця майстер-класу, прикордонниця Тетяна Макарчук.

 Інформаційний центр «Україна-2012»