«Львів» U-19 активно готується до нового сезону

У суботу, 8 серпня, юнацька команда ПФК «Львів» провела черговий спаринг у рамках передсезонної підготовки. Суперником «синьо-золотих левів» став аматорський колектив «Легінь» (Брюховичі).

Поєдинок відбувався у Львові, на стадіоні «Прогрес». Насичений на події та, зокрема, голи матч завершився звитягою підопічних Олега Колобича – 4:3. У складі нашої команди по голу відзначились Роман Михайлів та Володимир Матусевич, дубль до свого активу записав Павло Малецький.

«Команда потроху починає входити в ігровий тонус. З кожним матчем помітний прогрес у грі хлопців. Найближчим часом заплановано проведення ще декількох хороших спарингів. За підсумками таких зборів і буде визначено основну обойму виконавців, які вже незабаром виступатимуть у чемпіонаті України серед команд U-19. Продовжуємо, окрім того, підсилення складу. Переглядаємо вихованців нашої ДЮФШ, а також гравців з інших клубів», – зазначив у коментарі клубній інформаційній службі наставник ПФК «Львів» U-19 Олег Колобич.

ФК «Львів» U-19 – «Легінь» (Брюховичі) – 4:3
Голи: Матусевич, Михайлів Р., Малецький (2)

Склад ФК «Львів» U-19 у 1 таймі: Малоїд, Мавдрик, Михайлів Є., Пасічник, Танчак, Мудрий, Давидов, Матусевич, Бекерський, Яців, Харко

Склад ФК «Львів» U-19 у 2 таймі: Лалак, Микосовський, Алфьоров, Боберський, Сидор, Дуда, Юхимець, Барбадин, Михайлів Р., гравець на перегляді, Малецький

Варто відзначити, що наступними контрольними зустрічами «Львова» U-19 стануть дуелі з аматорським ФСК «Яворів» та молодіжним складом ковалівського «Колоса». Спаринги заплановано на 11 та 12 серпня відповідно. Перший тренувальний збір юнацька команда «Львова» завершує у п’ятницю, 14 серпня.

Інформаційна служба ДЮФШ ФК «Львів»