«Львів» U-19 здобув вольову перемогу над «Чорноморцем» U-19

У п’ятницю, 19 квітня, юнацький склад професійного футбольного клубу «Львів» здобув вольову перемогу над одеським «Чорноморцем» у матчі 20-го туру чемпіонату України U-19.

Половина першого тайму футбольної зустрічі львів’ян та одеситів пройшла без моментів, поки на 25-й хвилині Брама зі штрафного врешті не зважився на прямий удар. Воротар у стрибку нівелював загрозу з боку захисника «синьо-золотих левів». «Моряки» і взагалі не мали гольових нагод, аж поки серія помилок на 38-й хвилині, що розпочалася з невдалої гри Медведєва на фланзі, не призвела до нелогічного взяття воріт.

Команда Олега Колобича зібралася з думками і по перерві організувала впевнений камбек. Вже на 30-й секунді другого тайму лише стійка воріт завадила Ременяку зрівняти рахунок у матчі. Але каркас воріт лише відтягнув неминуче, адже на 52-й хвилині Брама якісною вертикаллю знайшов в атаці Ткача, який технічним ударом перекинув голкіпера, що біг назустріч, та поцілив у ворота.

Господарі не зупинилися на досягнутому, відчувши, що гра у них пішла, а суперник нічого не міг запропонувати взамін. Шанси біля воріт одеситів створювали один за одним, однак у вирішальні моменти львівських футболістів підводила виконавча майстерність.

Інша справа – шедевральний гол Демківа на 76-й хвилині, який прямим ударом зі штрафного із зони лівого напівфлангу відправив м’яча прямісінько у дальню дев’ятку! Наприкінці зустрічі Пентелейчук зняв усі питання щодо найсильнішого у цій грі, на замаху прибравши двох захисників і відправивши м’яча точно у ціль – 3:1.

«Гра була – і результат прийшов. Подякував хлопцям за те, що проявили емоції і зуміли переломити хід матчу. У другому таймі вони включили швидкості, і забиті м’ячі не змусили себе чекати. Прикро, що знову через дитячі помилки привезли собі м’яч. Але виграли, і команді потрібен цей позитив, зважаючи на прийдешній виїзд до Полтави, де нас чекатиме складна гра. Вважаю, що сьогодні нашу гру підсилили гравці 2000 року народження, а з 2002 року хотілося б виділити Браму. Якщо він буде й далі так працювати – його чекає хороше майбутнє», – поділився післяматчевими думками наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.