“Львів” U-19 здолав ПФК “Львів” U-21 у товариському матчі

“Львів” U-19 вийшов із відпустки 20 січня та розпочав підготовку до весняної частини чемпіонату U-19. Перший матч у 2020 році команда зіграла проти молодіжки “Львова”.  Перемогу здобули підопічні Олега Колобича із рахунком 2-1.

Команда зіграла три тайми по 30 хвилин. Відповідно U-19 зіграло проти U-21 трьома різними складами.

Першими відкрили рахунок у товариському матчі футболісти Віталія Шумського. До слова, це дебютний, щоправда неофіційний матч під керівництвом нового наставника ПФК “Львів” U-21. Вовкун вдало реалізував пенальті.

Вже через декілька хвилин команда U-19 зрівняла рахунок завдяки голу Дениса Довбецького. А згодом і збільшили свою перевагу завдяки зусиллям Максима Барбадина.

Товариський матч
22.01.2020, ст. “Сокіл”
ФК “Львів” U-19 – ПФК “Львів” U-21 – 2:1
Голи: Довбецький, Барбадин – Вовкун (п)

Склад ФК “Львів” U-19:

1-й тайм: Ольховий, Матусевич, Оберман, Крушинський, Комарець, Мартинюк, Гулевський, Малець, Танчак, Бекерський, Харко.

2-й тайм: Лалак, Мудрий, Оберман, Крушинський, Кухта, Сидор, Куник, Гураль, Барбадин, Копитко, Мавдрик.

3-й тайм: Серватяк, Мамелі, Величко, Неворотін, Гречуль, Довбецький, Боберський, Івашків, Греченюк, Харко, Мавдрик.