“Львів” здолав “Пульс-Авангард” у першому матчі за 11-12 місце Прем’єр-ліги Львівщини

ДЮШ “Львів” зіграла перший матч за 11-12 місце із СОК “Пульс-Авангард” (Жидачів) в рамках Прем’єр-ліги Львівської області сезону 2020.

Матч за 11-12-те місця
стадіон “Сокіл”, м. Львів
ДЮШ «Львів» – СОК «Пульс-Авангард» (Жидачів) 2:0
Голи: Зайко (20); Шута (90+2)
«Львів»: Серватяк Максим, Бекерський Ігор, Алфьоров Олег, Гураль Роман (Шута Артур, 46), Малецький Павло (Копитко Олег, 87), Пилипишин Назар (Яців Денис, 66), Топчій Сергій (Хом’юк Назар, 51), Григоращук Степан (Харко Михайло, 66), Савошко Олександр (Сидор Назар, 46), Михайлів Євген, Зайко Святослав (Мудрий Максим, 46)

«Пульс-Авангард»: Герда Віталій, Машталір Володимир, Грица Тарас (Коблянський Олег, 89), Гнатківський Мар’ян, Борик Андрій, Микуш Тарас, Дубовський Денис, Федак Сергій, Свередюк Святослав (Турок Святослав, 64), Бойко Богдан, Витак Ігор

Господарі неабияк прагнули реабілітуватись за невдалий сезон в Прем’єр-лізі Львівщини. На 20-ій хвилині поєдинку гравець “Львова” Святослав Зайко вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок на табло – 1:0.

У компенсований до другого тайму час “синьо-золоті леви” подвоїли свою перевагу: жидачівці невдало віддали передачу назад, Артур Шута перехопив м’яч і відправив його в дальній кут воріт – 2:0.

ДЮШ “Львів” здобула впевнену перемогу в першому матчі за 11-12 місце в Прем’єр-лізі Львівщини сезону 2020. Матч-відповідь відбудеться в неділю, 25-го жовтня.