Ліга чемпіонів. “Байєр” – “Челсі” 2:1. Вечір карбонових масок

У світлі матчу «Байера» і «Челсі» найбільше розмов точилося про персону Андре Віллаш-Боаша. Тренер, викуплений влітку в «Порту» за 15 мільйонів євро, почав сезон неважливо, програвши кілька важливих матчів в АПЛ. Прийди Боаш в інший клуб – чуток про його можливу відставку було б менше. Але всі ми чудово знаємо про навіженям Абрамовича,готового звільнити елітного тренера після невеликого спаду в грі. Власне, з минулим менеджером він розлучився після другого місця в АПЛ. Місця, яке зараз виглядає для «Челсі» недосяжним.

Боаш тим не менш, бадьорився, говорячи в інтерв’ю, що коли за тренера платять 15 мільйонів, його не звільнятимуть після перших невдач.Після провального матчу з «Ліверпулем» португалець зробив три зміни в складі, відправивши у резерв Коула, Малуда і Мікеля. У ворота встав, природно, Чех, захисна четвірка виглядала так (зліва направо): Босінгва – Террі – Луїз – Іванович. Опорну зону належало закривати Мейрелеш, ближче до воріт суперника грали Рамірес з Лемпардом.А в атаці вийшли Старрідж з Матой на флангах і Дрогба на вістрі.

Що стосується «Байєра», то він порівняно з минулим сезоном розчаровує не менше, але про відставку тренера мови не йде. Керівництво «аптекарів», мабуть, саме розуміє, що минулорічний успіх був значною мірою обумовлений талантом Хайнкеса,і не пресує Дутта (особливо враховуючи, що цього року їх влаштує і четверте місце в Бундеслізі). У порівнянні з п’ятничним матчем проти «Кайзерслаутерна» тренер зробив всього одну зміну в складі, випустивши Рольфес замість Райнарца. Таким чином, «Байєр» вийшов грати за схемою 4-2-3-1,з Лено у воротах і обороною (зліва направо) Кадлец – Топрак – Фрідріх – Шваб. Пару опорників склали Рольфес і Бендер, а диспетчером атак повинен був стати Баллак. Фланги закрили Сідней Сем (лівий) і Гонсало Кастро (правий), а наконечником атак мали стати Штефану Кісслінг.