«Львів» U-12: бронза на Всеукраїнському турнірі

25-26-го лютого у місті Ковелі Волинської області, під патронатом відділу фізичної культури та спорту Ковельського міськвиконкому, відбувся Всеукраїнський турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисника Вітчизни. Участь у даних змаганнях взяли дванадцятирічні таланти із двох областей – Львівської та Волинської. Зокрема, наш регіон був представлений двома командами, а саме: «Львів-1» U-12 та «Львів-2» U-12 (тренер – ЯРЕМЧУК Олег). Волиняни ж виставили в турнірі три команди: ДЮСШ Ковель-1, ДЮСШ Ковель-2, а також БРВ-ВІК Володимир-Волинський.

Перша команда «Львова» дісталася до півфіналу, де зустрілася з першою ковельською командою. Баталії в матчі розвивались досить непередбачено. За 20 сек. до закінчення поєдинку львів’яни перемагали з рахунком 4-3, проте, вмудрились пропустити гол і перевести гру до серій післяматчевих пенальті. Лотерея ж виявилась не на нашому боці. У матчі з третє місце юні городяни зустрілись із БРВ-ВІКом і переграли суперників із більш ніж впевненим рахунком – 8-1. Таким чином «Львів-1» посів на змаганнях третю сходинку та отримав почесний Кубок.

Друга ж команда Синьо-Золотих Левів здобула право вирішального матчу за 5-те місце. Суперником наших вихованців стала друга команда ДЮСШ Ковель. «Львів» шансу волинянам не залишив – 6-2.

«Львів-1» U-12: Митник, Яблонський, Штурин, Хімчак, Антошевський, Рябов, Карвацький, Тягло.

«Львів-2» U-12: Митник, Чайко, Ворончак, Єсип, Ситник, Прийма, Ременяк.

Кращими гравцями турніру стали голкіпер Левів Юліан МИТНИК і нападник Артур РЕМЕНЯК, а найкращим бомбардиром – Артур РЯБОВ – 15 голів!

Інформаційна служба «Львова»

Світлина з фотоархіву «Львова»