«Львів» U-15 – «Поділля» Хмельницький U-15- 5-0 (1-0): Впевнена звитяга

П’ятнадцятирічні вихованці дитячо-юнацької футбольної школи ФК «Львів» в рідних стінах завдали нищівної поразки «Поділлю» із Хмельницька та зуміли підтягнутись в турнірній таблиці поблище до середняків групи.

м. Львів, стадіон «Сокіл», 10-го березня, 14-00.

Арбітр – Лівіцький Назар (Тернопіль)

Асистенти арбітра – Притула Олег, Притула Василь (обидва – Львівська область)

Делегат ФФУ – Холявко Ю. С. (Львів)

«Львів» U-17: 32 Дева Владислав (12 Вовк Володимир, 60), 10 Нуцковський Юрій, 2 Василина Роман, 6 Мельник Назар, 9 Подоляк Арсен (к), 21 Притула Денис, 5 Медвідь Віталій, 8 Верб’янський Віталій, 15 Грицак Назар, 17 Калиняк Назарій (11 Дахновський Віталій, 73), 18 Закорчемний Руслан (16 Юхименко Максим, 70). Запасні: 13 Cтецьків Юрій. Головний тренер – Луцишин Михайло, тренер воротарів – Шевчик Тарас, директор ДЮФШ ФК «Львів» Лемех Ярослав.

Голи: Калиняк, 18, Закорчемний, 42, 71, Дахновський, 77, Юхименко, 80.

Не знаю, що говорив головний тренер команди Михайло Луцишин своїм підопічним до виходу на футбольне поле, але достукатись до сердець юних вихованців футбольного клубу «Львів» йому вдалося. Перші п’ятнадцять хвилин поєдику проходили без гольових моментів, щоправда, було видно більшу снагу до перемоги в діях галичан, зокрема активними потугами відзначались Назар Грицак і Руслан Закорчемний. Але перший воістину гольовий момент створили не львів’яни – нападник «Поділля», отримавши м’яча в самісінькому штрафному майданчику, легким дотиком переправив його в ближній кут воріт. Удар виявився підступним, але забракло, на щастя, лічених сантиметрів. На 18-й хвилині матчу Віталій Верб’янський влучив у перекладину, м’яч відлетів до Назарія Калиняка, який і поклав відлік забитим голам – 1-0! На 21-й хвилині  той же ж Калиняк мав шанс відзначитись дублем, але вихід сам на сам змарнував – воротар гостей, у падінні, парирував, і удар, і Калиняка, збивши останнього, правда, за рішенням судді, без порушення правил. Городяни і далі пресингували хмельничан, зокрема, активно діяли Віталій Верб’янський, Назар Грицак, але більше підопічним Михайла Луцишина вразити ворота в першому таймі не вдалося.

Друга половина зустрічі розпочалася з другого забитого м’яча у сітку воріт подолян, заслуга у тому Руслана Закорчемного, який. з меж штрафного, вразив суперника – 2-0! На 52-й хвилині двобою Руслан знову міг звеселити публіку на стадіоні «Сокіл» голом, але, виходом 2 в 1 не скористався, пробивши мимо виріт…Через десять хвилин на ударну позицію львів’яни вивели Назара Грицака, проте, в останню долю секунди, м’яч з його ніг вибили захисники. Було видно, що клас гравців дитячо-юнацької школи «Львів» кращий, «Поділля» оборонялось як могло, але не втримало потужного натиску господарів – протягом десяти хвилин, завдяки командним діям та індивідуальній майстерності, Леви відзначилися тричі,- спочатку Руслан Закорчемний, потім – Віталі й Дахновський і, зрештою, крапку в матчі поставив, Юхименко Максим – 5-0! Чітка перемога!

Юрко Безіменний, інформаційна служба «Львова»