«Львів» U-16/U-14 – «УФК-Карпати» Львів U-16/U-14: дербі на «Соколі»

Цієї суботи, на стадіоні «Сокіл», відбулися чергові футбольні поєдинки за участі команд дитячо-юнацької футбольної школи «Львів». Цього разу в гості до городян завітали вихованці з училища фізичної культури. О 12-00 в двобої зійшлись шістнадцятилітні юнаки, о 14-00 – чотирнадцятилітні.

Вища дитячо-юнацька футбольна ліга України, сезон 2014/2015рр., 2-й тур.

«Львів» U-16- «УФК-Карпати» Львів U-16 – 0-3 (0-1)

«Львів» U-16: 32 Владислав ДЕВА (1 Богдан ВЕНТА, 80), 3 Назар РУБАЙ, 5 Віталій ГЛУШКО, 12 Володимир ВОВК, 2 Роман ВАСИЛИНА, 4 Богдан-Денис ПРИТУЛА (11 Віталій ДАХНОВСЬКИЙ, 77), 9 Арсен ПОДОЛЯК (к) (14 Максим ДРОБОТЕЙ, 46), 10 Ігор МАРЦИНЯК (17 Назарій КАЛИНЯК, 45; 13 Ростислав ТАРАХОМА, 68), 15 Назар ГРИЦАК (16 Вадим ЯНЧАК, 56), 18 Руслан ЗАКОРЧЕМНИЙ. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК. Директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав ЛЕМЕХ.

Попри похмуру дощову днину, глядачів на трибунах стадіону зібралося вдосталь. Уболівальники гаряче підтримували, як одну, так і другу команди.

Вже на другій хвилині чудову нагоду відзначитись втратив Віталій Глушко. Його удар головою, після виконання кутового Ігорем Марциняком, був, і небезпечним, і сильним, але забракло лічених сантиметрів, аби вразити карпатівські ворота – круглий просвистів поруч із стійкою. А вже на на шостій хвилині наші гравці ледь не організували гол у власні ворота – Глушко погано скинув м’яча Деві, останній  встиг вибити смугастого на кутовий, випередивши нападника у зеленій футболці. Через чотири хвилини знову могли забивати гравці «Львова». Цього разу захисники «УФК» не вгледіли у власному штрафному майданчику Назара Грицака, який, після флангового прострілу, завдав удару коліном по м’ячу метрів з 5-ти, але…неточно. Проходить ще п’ять хвилин, і господарі поля організовують чергову атаку правим флангом. Руслан Закорчемний обігравши, і захисників, і воротаря, з-меж штрафного майданчика, прострілив на дальню штангу, куди на «всіх парах» мчали нападники Левів, однак заштовхати «шкіряну кулю» в сітку воріт суперника не вдалося й цього разу. Назагал, перша половина тайму проходила під акомпонемент гравців ФК «Львів», вихованці Михайла Луцишина діяли значно гостріше та агресивніше. «Карпати» ж відповідали раз-по-раз дальніми ударами. Та далі, чомусь, фортуна відвернулась від футболістів у білих футболках. На 21-й хвилині оборонці городян залишили у власному штрафному майданчику гравця «Карпат». Останній отримавши вивірений пас, опинився сам на сам із нашим воротарем та чітко пробив у дальній кут воріт Деви, 0-1. Решта ігрового часу першого тайму пройшла в рівній боротьбі, без суттєвих загострень поблизу воріт обидвох команд.

Зрівняти рахунок наші футболісти могли на 53-й хвилині – Назар Грицак з глибини поля віддав чіткий пас Руслану Закорчемному, останній, падаючи в штрафному від сильного пресингу захисника, пробив у ближній до воротаря кут, м’яч стража минув, але й у сітку воріт не влетів…знову лічені сантиметри. А вже на 69-й хвилині гол-близнюк забили гості, щоправда, з іншого флангу, 0-2. Останні п’ятнадцять хвилин гра у гравців «Львова» чомусь «не клеїлась», чи то далась взнаки фізична втома, чи розчарування від того, що не вдалось реалізувати хороші моменти, але контроль гри перехопило «УФК», гравцям якого вдалось забити й третій м’яч, 0-3 у підсумку.

Після двох проведених матчів цього сезону в команди Михайла Луцишина поки що здобутих очок немає. «Львів» посідає восьму сходинку, випереджаючи ДЮСШ Тернопіль та чернівецьку «Буковину» за рахунок меншої кількості пропущених м’ячів. Сподіваємось, що першу перемогу Леви святкуватимуть у Чернівцях вже цієї суботи.

«Львів» U-14 – «УФК-Карпати» Львів U-14 – 0-0

Натомість підопічні Романа Марича знову порадували свої вболівальників, продемонструвавши характер, жагу до перемоги та здобувши чергові очки, й хоча цього разу нічия, але вона дозволила «Львову» посісти другу сходинку в групі.

Поєдинок не був видовищним, оскільки йшов сильний дощ та було доволі прохолодно, але обидві команди старались на кожному клаптику поля, небезпечних моментів було обмаль, чітко діяли воротарі. Одного разу наших юних гравців врятувала стійка воріт.