«Львів» U-17 – «Поділля» Хмельницький U-17 – 1-0 (0-0): Така жадана перемога!

Зважаючи на турнірну ситуацію в нашій групі, де подоляни займають останню сходинку в турнірній таблиці, перемога над «раненим звіром» була конче необхідною, аби максимально можливо підтягнутись до команд-середняків, і це вдалося!

м. Львів, стадіон «Сокіл». 10-го березня, 12-00.

Арбітр – Лівіцький Назар (Тернопіль)

Асистенти арбітра – Притула Олег, Притула Василь (обидва – Львівська область)

Делегат ФФУ – Холявко Ю. С. (Львів)

«Львів» U-17: 1 Лутчик Маркіян, 15 Кекляк Руслан, 5 Миць Богдан, 3 Сенишин Юрій, 9 Сидор Богдан, 8 Буй Назар, 7 Іванишин Павло, 10 Губаль Іван (18 Корнецький Іван, 57), 2 Кульчицький Василь, 77 Подоба Святослав (к), 20 Подібка Михайло (17 Прокопнюк Ростислав, 41 (19 Максаков Ростислав, 74). Головний тренер – Швець Орест, тренер воротарів – Шевчик Тарас, директор ДЮФШ ФК «Львів» Лемех Ярослав.

Гол – Павло Іванишин, 55.

Городяни, розуміючи своє важке турнірне становище, відразу кинулись забивати. Вже на першій хвилині на потужний удар метрів з 15-ти наважився Михайло Подібка, постріл виявився сильним, але не точним. Гравці зі Львова пробували розвивати свої атаки через фланги, але бракувало певної точності саме в центрі нападу. Стартовий натист «Львова» подоляни витримали й перевели гру в більш спокійне русло, а на 15-й хвилині й узагалі огризнились потужним і небезпечним ударом справа, однак Маркіян Лутчик удар відбив. Через чотири хвилини міщани відповіли хорошим штрафним ударом у виконанні Василя Кульчицького, який, метрів з 15-ти, закручував смугастого у ближню дев’ятку, однак, трішки не влучно. Йшли хвилини, а зними й чергові спроби «Синьо-Золотих Левів» здобути важливі три очки. На 22-й хвилині, городяни виконали кутовий удар, після якого капітан галицької команди Святослав Подоба потужно пробив по-центру воріт під самісіньку перекладину, й тільки чудова гра воротаря гостей врятувала останніх від голу. «Поділля» відповіло на 27-й хвилині, створивши певний каламбур у нашому штрафному майданчику – спочатку, після дальнього прострілу нападник гостей , метрів з п’яти до воріт, хитро переправив м’яча потилецею в ближній кут, однак влучив у свого ж, після цього смугастий відлетів знову в поле та потрапив до чергового подолянина, який намагався обійти захисників «Львова», але на виході вправно протидіяв йому Маркіян Лутчик, забравши шкіряну кулю в падінні. І взагалі, варто відзначити голкіпера господарів поля в позитивному ракурсі, особливо за чіткі та злагоджені дії на виходах. На 33-й хвилині Михайло Подібка швидко увірвався по правому флангу на половину поля гостей, пронісся практично до кінцевої лінії та прострілив у центр, однак, на передачу відгукнутись було нікому…проходить якихось шість хвилин, і Подібка знову здійснює подібну атаку, але цього разу вривається аж до середини карного майданчика, однак. цього разу простріл заблокували захисники. Більше моментів у першій половині зустрічі обидві команди не створювали.

Другу частину футбольного поєдинку знову гостріше розпочали підопічні Ореста Швеця. Так на 49-й хвилині Назар Буй наважився на дальній удар, постріл виявився на стільки сильним, що голкіпер із Хмельницька зміг зафіксивати м’яча лишень з другої спроби. Через три хвилини Василь Кульчицький вртатив реальний шанс відзначитись, пробивши головою впритул до воріт, після штрафного – вище. Та старання Левів не прошли марно – на 55-й хвилині, після чергової атаки галичан, першим,  поблизу штрафного, по-центру, опинився Павло Іванишин, який довго не думав, а рішуче прострелив у нижній лівий кут воріт гостей, як наслідок – 1-0! На 61-й хвилині гарно пробив у правий кут воріт Василь Кульчицький, однак, не менш красиво зіграв голкіпер суперника, в падінні перевівши м’яч на кутовий. А ось на 69-й хвилині футбольний бог, як то кажуть, був на нашій стороні: єдина помика за гру на виході Маркіяна Лутчика і – м’яча перекидує нападник «Поділля», але, на наше щастя – лише хрестовина. На 72-й хвилині матчу третій номер «Львова» Юрій Сенишин заставив попрацювати воротаря гостей, чітко й сильно пробивши низом, останній, великими зусиллями у падінні, відбив м’яч. Варто зазначити, що останні десять хвилин пройшли за тотальної переваги «Львова», зокрема октивно діяли Назар Буй, Максаков Ростислав, Подоба Святосла,  Василь Кульчицький,- проте, важкими зусиллями, оборонці та воротар «Поділля» рахунок втримали, хоча й програли. Як наслідо 1-0 – така жадана перемога!