«Львів» забив двічі «Миколаєву» у товариському матчі

ФК «Львів» здобув перемогу над «Миколаєвом» у другому контрольному матчі навчально-тренувального збору у межах підготовки команди до старту у чемпіонаті України у сезоні 2018/2019 років.

У порівнянні зі спарингом з «Волинню», що проходив в Ужгороді кількома днями раніше, наставник «синьо-золотих левів» Жилмар зробив одну зміну у стартовому складі: замість Янчака на правому фланзі атаки з’явився Западня.

Не встиг годинник на стадіоні «Скіф» відрахувати хвилину з початку гри, як арбітр матчу вже вказав на центр поля. Адамюк виконав гострий простріл з правого флангу, а Панамбі впевнено замкнув дальню стійку. Щоправда, швидкий забитий м’яч став чи не єдиною прикрасою у діях обох колективів у першій половині зустрічі. Був ще швидкий контрвипад львів’ян на 30-й хвилині, в якому Аугусто практично вивів Бруно на побачення із воротарем, але нападник у боротьбі із останнім захисником не зумів завдати акцентованого вирішального удару.

«Миколаїв» відповідав здебільшого дальніми ударами, які не створювали особливих складнощів для Бандури. Лише за п’ять хвилин до перерви Олександр вперше серйозно вступив у гру, коли відбив «сферу» з ближнього кута після штрафного удару у виконанні «корабел».

Другий тайм пройшов у боротьбі в центрі поля і майже без гольових моментів. Лише в самому ендшпілі «Львів» організував дві нагоди для взяття воріт. Першу мав Янчак, удар головою якого вийшов дещо невлучним, а за кілька миттєвостей Бруно у контратаці віддав передачу під удар Аугусто, який зняв усі питання щодо переможця у цьому матчі – 2:0.