Львівському волонтеру – 83 роки!

Волонтерами Львова на час проведення Євро-2012 захотіли стати 989 осіб. З цієї кількості 149 анкет надіслали люди, які мешкають поза межами Львова та області,- розповіла expres.ua координатор волонтерської програми департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Марія Чубата.

Серед тих, хто вирішив стати волонтером, більшість – студенти, що відповідає світовим тенденціям волонтаріату. Наймолодшим кандидатам – по 16 років, а найстарший пан, який погодився на участі у волонтерській роботі, 1929 року народження.

«Цей чоловік мешкає у Зимній Воді і дуже добре спілкується польською мовою. Відтак для нього створять особливі умови. Чоловік зможе працювати на одній з інформаційних точок», – каже пані Чубата.

Упродовж березня з кандидатами проводитимуть інтерв’ю, мета якого – визначити, в якому напрямку роботи людина буде найбільш корисною. Основні навчання волонтерів проходитимуть у квітні-травні, а минулої суботи розпочалося навчання для волонтерів-лідерів. Для них провели тренінг на тему «Футбол, молодь, суспільство – мова порозуміння».

 Інформаційний центр «Україна-2012»