“Львову” – 12 років!

Сьогодні, 22 травня, ФК “Львів” святкує свій 12-ий день народження! Саме в цей день 2006 року було засновано футбольний клуб. Сьогодні клуб це поєднання старої історії та сучасності. “МИ ПІШЛИ, ЩОБ ПОВЕРНУТИСЬ” – кредо львів’ян, яке повністю себе виправдало.

Рівно 12 років тому амбітна команда зі Львова почала своє існування на футбольній карті України. Розвиток та фінансування клубу взяв на свої плечі Юрій Кіндзерський. Завдяки йому “городяни” зуміли стати одним із найвідоміших футбольних клубів України. Упродовж своєї відносно молодої, але багатої на події історії, клуб з року в рік ставив перед собою амбітні завдання, щоразу підвищуючи планку турнірних звитяг. Запам’яталися виступами в Першій Лізі, феєричними перемогами в тодішній Прем’єр-лізі, а також яскравими поєдинками в Кубку України. Для багатьох футболістів ФК “Львів” став відправною точкою до подальшого кар’єрного зростання.

Нову історію футбольного клубу “Львів” почав творити нинішній президент Роман Михайлів. У 2014 році Роман Євгенович відродив амбітний клуб міста Львова. Він взяв під свою опіку дитячу школу ФК “Львів”, яка виступає у вищій лізі ДЮФЛУ. А згодом і відновив основну команду, яка у сезоні 2016/17 виступала в  аматорському чемпіонаті. Футбольний клуб зробив великий ривок на зустріч великому майбутньому та наступний 2017/18 рік розпочав у професійному статусі чемпіонату Другої ліги. А в Кубку України команда встановила історичний рекорд клубу, дійшовши до стадії 1/4 фіналу. Футбольний клуб “Львів” став відкриттям для всіх. Запам’яталися як видовищними перемогами, так і прикрими поразками, сльозами щастя та невдач, вірою та розпачем… Впевнені, що зуміли подарувати вболівальникам справжні емоції та виправдали їхні очікування у дебютному сезоні.

Ми не хочемо зупинятися на досягнутому, а хочемо й надалі творити історію нашого клубу. Вчора було офіційно повідомлено, що футбольний клуб “Львів” об’єднується із народним клубом “Верес” Рівне та наступний сезон 2018/19 розпочне у Прем’єр-лізі України. Це новий подих та нове майбутнє для відродженого ФК “Львів”, який рівно через 10 років знову повертається у Прем’єр-лігу, щоб продемонструвати своє самобутнє та горде ім’я. Впевнені, що такий крок піде на користь як львівському, так і рівненському футболу. Зі свого боку обіцяємо достойно проявити себе в елітному дивізіоні України. Ми прагнемо творити нову велику історію, наповнену яскравими перемогами, медалями і трофеями та відкривати нові можливості і горизонти для наших вихованців.

Інформаційна служба ФК “Львів”