Маленькі шанси, на велике диво залишаються!

«Буковина» Чернівці – ФК «Львів» – 0:0 (0:0)

2 травня. СОУ «Буковина»

2000 глядачів

Арбітр – Г. Махно (Кіровоград)

Асистенти арбітра – В. Луцький (Калуш, Ів.-Франківська область), М. Чос (Київ)

Четвертий арбітр – А. Нізола (Івано-Франківськ)

Інспектор ФФУ – О. Деревінський (Київ).

«Буковина»: Мусієнко, Циколія, Басов, Найко, Вечтомов (Ушаков, 82),  Гунчак, А. Крамар (Степанков, 80),Яворський, Сантрапинських, Семенюк (Бровченко, 67), Маковійчук. Тренер – Вадим Заяць.

ФК «Львів»: Піцан, Сухоцький, Карпенко, Гордійчук, Плієв, Басараб ( Лешко, 66), Войтович, Сідельник, Мельник (Вольський, 90+4), Куцяба, Шептицький. Тренер – В. Журавчак.

Попередження: Войтович (ФК «Львів», 7), Плієв (ФК «Львів», 33), Яворський («Буковина», 42), Вечтомов («Буковина», 50),  Шептицький (ФК «Львів», 70), Степанков («Буковина», 90+3).

Після розгромної поразки у рідних стінах від запорізького «Металурга», львів’яни їхали до Чернівців, як на останній бій. По-перше, гравцям «Львова» потрібно було реабілітовуватися перед власними вболівальниками за вище згадану гру, а  по друге, відступати у турнірній таблиці уже нікуди. У першому таймі синьо-золоті діяли на контратаках. Найкращі нагоди вивести підопічних Журавчака вперед, втратили Шептицький, Сідельник та Мельник. Господарі поля запам’яталися гострішими випадами у дебюті зустрічі, м’яч двічі влучав у стійку воріт, після ударів Басова та Маковійчука. У другій половині зустрічі синьо-золоті ризикували, намагаючись йти вперед, але цього разу фортуна посміхнулася чернівецькій команді. Шептицький якимось дивом не зумів переграти колишнього одноклубника Мусієнка, а Гордійчук після штрафного, влучив у поперечку воріт «Буковини». У підсумку суха нічия, яка зважаючи на невдалі виступи конкурентів, залишає маленькі шанси на велике диво львівської команди. Тому, у наступному домашньому протистоянні з «Кримтеплицею», футболістам «Львова» буде потрібна як повітря, підтримка вболівальників!  

Інформаційна служба ФК “Львів”