Мінімальна поразка у Бурштині

Львівські футболісти усвідомлювали всю важливість поєдинку у Бурштині, адже у цьому матчі змагалися і географічні сусіди, і команди, які розташувалися у турнірній таблиці недалеко одна від одної. Тому ніхто не дивувався впертості гри, яка мала особливий градус напруги.

На правах господарів ініціативою володіли господаарі, однак прорватися на ударні позиції гравцям «Енергетика» вдавалося вкрай рідко. Гості ж побудували гру на контратаках і вже на перших хвилинах ледь не скористалися нагодою загострити атаку. Однак нікому з львівських футболістів відзначитися у цьому матчі не вдалося.

Натомість футболісти з Бурштина нарощували натиск, особливо це позначилося у другому таймі, і, врешті-решт, досягли свого. Спочатку після навісної передачі й удару головою м’яч влучив у поперечину воріт «Львова». А вже через кілька хвилин Гребінський відгукнувся на схожий фланговий навіс і головою пробив точно в кут воріт.

Попри активні спроби львів’ян якось виправити становище і зіграти хоча б унічию, матч так і завершився мінімальною перемогою бурштинського «Енергетика»