Микола Павлов: “Ми просто здулися”

Незважаючи на донецьке фіаско «Ворскли» з рахунком 3:6 головний тренер полтавської команди Микола Павлов знайшов у собі сили відповісти на питання телеканалу «Футбол».
– Ви знаєте, я сьогодні по телевізору дивився рекламу хокею, але думав, що хокей буде в палаці спорту, а не на стадіоні «Металург». Звичайно, цей хокейний рахунок не робить нам честі,образливо так програвати. Думаю, футбол сподобався глядачам і одному з тренерів, але не нам. Я сказав, що в атаці ми сьогодні ніби і зіграли: забили три м’ячі, мали моменти, але в обороні діяли нижче всяких критеріїв і вина тут не тільки воротаря і захисників, а всієї команди. Так в обороні грати не можна! З іншого боку,господарі продемонстрували приголомшливу результативність, практично 100-тную. Ставлю собі питання: то навіщо тоді вам іноземний тренер, якщо у вас вже є тренер, який так готує команду, що вона використовує практично кожен момент?! Також було і в грі з «Чорноморцем», коли мій колега Роман Григорчук сказав,що по такій грі дуже прикро програти 0:3. Ну а нам подвійно прикро поступитися – 3:6. Я не пам’ятаю, щоб ми стільки пропускали в одній грі.
– Після поразки від «Оболоні» ви говорили про членоушкодження. Після сьогоднішнього матчу таких гострих заяв робити не будете?
– Так вони ж вже без цього залишилися.Там вже нічого видаляти! Я і сам вже неповноцінний став, адже говорив, що це станеться і зі мною (посміхається). А якщо серйозно, то дуже важко переживати такі ігри. Багато говорили – так і я в тому числі переживав – що нас може десь не вистачити, от і настав той момент, що ми просто здулися.
– Ви поміняли центрального захисника,але й це не допомогло …
– На той момент в пасиві Чеснакова вже було попередження, я не хотів, щоб ми залишилися вдесятьох. Через це я поміняв і Краснопьорова, який так само висів на «гірчичник».По такій грі футболісти зайво нервують: починають шукати проблеми в собі і партнерах і в такій ситуації недалеко до отримання другої жовтої картки.
– У вас вийшла не дуже приємна репетиція перед Лігою Європи. Як виходити з цієї ситуації?
– Справа в тому, що з Лігою Європи ми вже закінчили,просто нам потрібно довести до кінця цей турнір і дати хлопцям набратися ще певного досвіду і зробити певні висновки. Не тільки футболістам, але і тренерам, керівникам. Так потворно закінчувати чемпіонат – я давно такого не пам’ятаю.