Наше місто – місто майбутнього!

Львів увійшов у десятку найкращих європейських міст майбутнього за дослідженнями Financial Times. Зокрема, у місті Лева відзначили найкращу стратегію залучення іноземних інвестицій та найбільшу ефективність ведення бізнесу.
Як повідомив представник міжнародної ділової газети Financial Times, цього року за дослідженням Financial Times (European Cities & Regions of the Future 2012/13) Львів обрано одним із десяти найкращих європейських міст за категоріями: «найкраща стратегія залучення прямих іноземних інвестицій» та «найбільша економічна ефективність ведення бізнесу», – інформує прес-служба львівської мерії. Про це повідомляється також на офіційному сайті приймаючого міста Львів.

«Таке досягнення свідчить про те, що зусилля щодо розробки та реалізації інвестиційної стратегії Львова докладено правильно, а також підтверджує правильність обраного курсу. Визнання на міжнародному рівні збільшує ймовірність того, що інвестори прийдуть саме до Львова. Участь міст у таких рейтингах знімає перший бар’єр у виборі їх інвестором для вкладення інвестицій. Адже закордонні інвестори перед виходом на іноземний ринок, зазвичай, цікавляться, що про місто чи країну відомо, які рейтинги воно займає за міжнародними дослідженнями», – зазначив начальник управління інвестицій та зовнішньоекономічних відносин Львівської міськради Сергій Кіраль.
Крім того, Львів отримав від fDi Intelligence (структурний підрозділ Financial Times Ltd) запрошення на церемонію нагородження, що відбудеться 7 березня 2012 року у м. Канни) у рамках міжнародної виставки нерухомості MIPIM (Франція), повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Тут зберуться понад 30 тис. представників бізнесу та влади з усієї Європи та світу. fDi Intelligence – структурний підрозділ Financial Times Ltd, заснований з метою висвітлення розуміння розвитку індустрії в глобалізованому суспільстві з портфелем продуктів, послуг та бізнес-інструментів світового класу, що дозволяє компаніям та організаціям з економічного розвитку приймати ефективні рішення щодо прямих іноземних інвестицій.

«Львів увійшов у десятку кращих Європейських міст та регіонів майбутнього 2012/2013 рр. у наступних категоріях: «Найбільша економічна ефективність ведення бізнесу» та «Найкраща стратегія залучення прямих іноземних інвестицій» серед найбільших європейських міст. Хочу привітати місто Львів із цим фантастичним досягненням та запросити як переможця взяти участь у церемонії нагородження», – зазначено у листі від представника відділу маркетингу fDi Intelligence Бенджі Елімелех.

Financial Times – щоденна британська газета, яка виходить в Лондоні, заснована в 1888 р. Зараз – провідне видання Великобританії, що спеціалізується на загальних новинах, міжнародній комерційній діяльності і фінансовій тематиці, підтримуючи при цьому незалежну редакційну політику.

Нагадаємо, 11 січня 2011-го Львів представив новий проморолик свого стадіону до Євро-2012.

Інформаційний центр УКРАЇНА 2012