Назарій Русин: «Україна не заслуговує на четверту позицію»

Нападник ФК «Львів» Ю-17, повернувшись із еліт-раунду ЧЄ-2015, що проходив у Німеччині, коротко розповів кореспонденту нашого сайту про свої враження від матчів за Юнацьку збірну України 1998-го р.н.

«Враження від змагань, звісно, що хороші. Найгрізнішим суперником, як на мене, була збірна Німіччини. Господарі вразили мене рівнем командної гри. Найлегшим виявився поєдинок із Словаками, гадаю саме вони повинні були опинитись останніми, Україна не заслуговує на четверту позицію. Щодо нашої команди, то колектив різний, але дружній. Для мене це вже третій вояж до Юнацької збірної»,- сказав Назарій.

До слова, після завершення еліт-раунду ЧЄ-2015,  Русин приєднався до «Львова» Ю-17, який перебував у Воловці на навчально-тренувальних зборах. За словами наставника городян Олега Колобича, приємно, що вихованець ДЮСШ «Львів» потрапив у число 18-ти футболістів, які здобули право представляти нашу державу.

Нагадаємо, у Німеччині «синьо-жовта» команда у груповому етапі еліт-раунду ЧЄ-2015 провела три поєдинки, у яких, нажаль, поступилась:

«Україна» – «Італія» 0-1

«Україна» – «Німеччина» 0-3

«Україна» – «Словаччина» 1-2

Наш вихованець був на полі в усіх поєдинках: з італійцями – до 41 хв., зі словаками з 41-ї, а проти господарів змагань Назарій відіграв останні 18-ть хвилин.

RUSYN2

Інформаційна служба «Львова»