Нервова гра з лідером

Цими вихідними дві юніорські команди ФК «Львів»: U-17 та U-15, – помірялися силами зі своїми однолітками з BRW-ВІК м. Володимир-Волинський

Попри те, що львів’яни та волиняни займають різні положення в турнірній таблиці – наші гості треті в своїх групах, обидва поєдинки проходили на зустрічних курсах, а переможцем могли стати, як господарі так і гості, але футбольна фортуна посміхнулася командам BRW-ВІК.

Обидва поєдинки проходили на стадіоні «Сокіл» під гучну підтримку вболівальників, а їх, до-слова, зібралося близько сотні. Перед матчем хлопчаків 1997-го року народження покропили святою водою місцеві священики, та, прочитавши молитву, вчергове ознаменували дні святкувань Великодня.

ФК «Львів» U-17 – BRW-ВІК Володимир-Волинський U-17  4-2 (2-0)

ФК «Львів» U-17: 46 Думич Павло, 15 Кекляк Руслан, 7 Іванишин Павло, 5 Миць Богдан, 9 Сидор Богдан (16 Іваницький Віктор), 17 Прокопюк Ростислав, 8 Буй Назар, 10 Губаль Іван, 18 Корнецький Іван (77 Подоба Святослав, 59), 14 Купчинський Едуард (24 Беднарський Ігор, 78), 2 Кульчицький Василь. Запасні: 21 Лещишин Михайло, 22 Курило Володимир, 19 Максаков Володимир, 6 Труш Юрій. Тренер – Орест Швець, тренер воротарів – Тарас Шевчик, директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Попередження: червона – Думич, 17; жовта – Прокопюк, 62, Сидор, 79.

Активніше розпочали матч гості, вже на 11-й хвилині лишень сейв Павла Думича дозволив перевести м’яч на кутовий, а вже через шість хвилин голкіпер львів’ян був вимушений зіграти за межами своєї території у підкаті, у спірному моменті арбітр угледів гру рукою, як наслідок –  вилучення, а футболку воротаря одягає польовий гравець – Назар Буй (запасний голкіпер «Львова» на лікарняному). Не зважаючи на кількісну меншість, синьо-золоті стримували натиск гостей аж до 26-ї хвилини, проте, зрячий удар волинянина в нижній лівий від воротаря кут, Буй парирувати не зміг, як наслідок, 0-1. А під завісу першого тайму, нападник BRW-ВІКу майстерно перекинув голкіпера «Львова», а Павлові Іванишину забракло якихось лічених сантиметрів аби, постелившись у підкаті, таки врятувати наші ворота – 0-2.

Другий тайм розпочався доволі несподівано – вже на першій хвилині наші футболісти отримали пенальті у свої ворота, проте Назар Буй чітко зреагував на удар з одинадцятиметрового, парирувавши його! На 62-й хвилині другого тайму гості фолять у своєму карному майданчику проти Святослава Подоби, суддя призначає пенальті, яке чітко реалізовує Іван Губаль, 1-2. А вже через 5 хвилин диво-гол зі штрафного, з гострого кута, метрів з 25-ти, забиває Василь Кульчицький 2-2! Після його удару, м’яч, наче зачарований, прослизнув мимо усіх гравців, що скупчились у штрафному волинян і влетів у сітку воріт. Проте, як кажуть, рветься там де тонко…На 75-й хвилині польвий гравець «Львова», що через кадрові обставини грав у воротах, не зумів холоднокровно вийти на м’яч, секунди ваганння дались взнаки 2-3. Леви кинулись відіграватись, не зважаючи на кількісну перевагу волинян, праглили здобути бодай очко, але…наприкіці матчу пропустили знову…2-4 кінцевий підсумок цього футбольного двобою.

Після цього поєдинку зустрічалися гравці 1999-го року народження, голів уболівальники побачили значно менше – лишень один і, нажаль, у сітці воріт «Львова», попри рівну гру, матч так і завершився за рахунку 0-1.