Ньонський семінар з безпеки

На дводенному робочому семінарі в штаб-квартирі УЄФА в Ньоні члени Комітету УЄФА зі стадіонів та безпеки за участю експертів обговорили професійні питання.

Минулого тижня в Будинку Європейського футбольного союзу в Ньоні відбулася зустріч, в якій взяли участь члени Комітету по стадіонах і безпеці, офіцери безпеки УЄФА та інші фахівці з охорони громадського порядку.

Протягом двох днів учасники заходу обговорювали широкий спектр питань охорони та безпеки, а також аналізували інциденти в турнірах під егідою УЄФА, політику УЄФА в галузі безпеки на стадіонах та ролі офіцерів безпеки керівного органу континентального футболу.

Погляди вболівальників на питання охорони та безпеки на стадіонах були озвучені представником організації футбольних уболівальників Європи (Football Supporters Europe) Даніела Вербс, яка розповіла про підготовку фан-груп до майбутньої першості континенту в Польщі та Україні.

“Це унікальний захід, на якому зібралися разом члени Комітету УЄФА зі стадіонів та безпеки, а також велика кількість експертів в суміжних областях, – сказав голова комітету Франтішек Лаурінц. – За два дні учасники семінару повною мірою скористалися шансом обговорити ключові питання, що стоять перед УЄФА в галузі безпеки на стадіонах. Враховуючи масштаби інцидентів, які постійно виникають у різних країнах Європи, розслаблятися нам зарано”.

UEFA.com