Одеська звитяга – шанс на першу лігу

 «Одеса» – «Львів» 2-3 (1-1)

27-й тур. 21 квітня. Одеса. Стадіон «Спартак».

ФК «Одеса»: Лавренцов (Паламарчук, 35), Бєлов (А. Бондаренко, 78), Силич, Платунов, Любчак, Д.Пархоменко, К.Пархоменко, Степанишин, Лобан (Шестаков,46), Шевель (Белмохтар,46), А.Опря.

Запасні: Н.Гусєв, Полтавець, Р.Зубков.

Головний тренер: Андрій Пархоменко.

ФК«Львів»: Шпук, Мостовий, Сухоцький, Лешко, Родін, Басараб, Куцяба(Гордійчук,76), Мельник, Сідельник(Вербний,70), Балух(Войтович, 46), Гарас(Онисько, 75).

Запасні: Піцан, Плієв, Вольський.

Головний тренер: Володимир Журавчак.

Голи: 1:0 Шевель, 23, 1:1 Гарас, 27, 2:1 К. Пархоменко,55(пен.), 2:2 Сідельник, 57, 2:3 Мельник,88.

Попередження: Степанишин, 36, Платунов, 76, Любчак, 82 – Басараб,42, Родін,81, Мельник,84.

Вилучення: Степанишин, 58(повторне попередження) – Басараб, 44 (повторне попередження).

Головний тренер «Львова» перед матчем в Одесі заявив, що ця гра буде визначальною для «синьо-золотих». Наче знав, що конкуренти з Бурштина і Вінниці теж наберуть очки.

Одесити, які 8 матчів поспіль до цього не вигравали в офіційних іграх, розпочали активно, і водному з епізодів лише стійка воріт врятувала львів’ян після удару Костянтина Пархоменка. Наполегливість господарів призвела до гола Шепеля, який завершив комбінацію, розпочату на лівому фланзі.

Лише після цього «синьо-золоті» активізувалися. І відразу вирівняли становище – досвідчений Гарас, обігравши на обмеженому просторі кількох опонентів, виявився найпроворнішим і пробив у лівий нижній кут – 1:1. Згодом Олег мав ще одну нагоду, однак ударом головою у ворота не влучив.

Ситуація для гостей ускладнилася після вилучення Басараба, який примудрився (не в останню чергу через надмірну «принциповість» херсонського арбітра Ігоря Пасхала) за кілька хвилин заробити дві жовті. Далі більше, на початку другого тайму за падіння Степанишина у боротьбі з оборонцями – пенальті, під час якого вже згаданий Пархоменко воротарю Шпуку шансів не залишив.

Та добре, що Сідельник, прорвавшись центром штрафного майданчика і проштовхнувши м’яч, швидко відновив статус-кво. Львів’яни наполегливо гнули свою лінію, і було помітно, що перемога їм дуже потрібна. І вони досягли свого – Мельник зліва у штрафному господарів обіграв захисника і влучно пробив низом у дальній кут. 3:2 – важлива перемога «Львова».