Перемога та поразка в перший день «бабиного літа»

Цієї суботи, традиційно, на стадіоні «Сокіл», відбулися чергові поєдинки за участі вихованців дитячо-юнацької футбольної школи «Львів». Цього разу в гості до Левів завітали гравці «СДЮШОР» Ужгород

ФК «Львів» U-16 – «СДЮШОР» Ужгород U-16 – 2-1 (1-1)

м. Львів, стадіон «Сокіл», 04.10.14 (субота), 12-00.

Арбітр – Віктор КОВАЛЬЧУК (Тернопіль)

Асистенти арбітра – Степан ЛОПКО та Юрій КРАВЧЕНКО (Львів)

Спостерігач арбітражу – Ростислав КУСЕНЬ (Львів)

 ФК «Львів» U-16: 32 Владистав ДЕВА, 5 Віталій ГЛУШКО, 6 Назар МЕЛЬНИК, 3 Назар РУБАЙ, 14 Володимир СУКАЧ (2 Роман ВАСИЛИНА, 56), 9 Арсен ПОДОЛЯК (к), 4 Богдан-Денис ПРИТУЛА (10 Ігор МАРЦИНЯК, 58), 7 Андрій ВИЧІЖАНІН, 16 Вадим ЯНЧАК, 20 Віталій ЧЕЛЯДИН, 18 Руслан ЗАКОРЧЕМНИЙ (13 Ростислав ТАРАХОМА, 70; 11 Віталій ДАХНОВСЬКИЙ, 73). Запасні: 12 Богдан ВЕНТА, 17 Назарій КАЛИНЯК, 19 Василь РОСА. Тренер – Михайло ЛУЦИШИН, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК. Директор ДЮФШ ФК «Львів» Ярослав ЛЕМЕХ.

У складі «Львова» забивали: Янчак, 19 (1-1); Челядин, 54 (2-1).

Справжня літня погода повернулася цієї днини на терени Львівщини, тому грати футболістам було комфортно, а вболівальників Галицьких Левів на трибунах стадіону «Сокіл» зібралося чимало.

Початок зустрічі виявився доволі несподіваним для підопічних Михайла Луцишина, вже на п’ятій хвилині напаник ужгородців, скориставшись тим, що страж наших воріт занадто далеко відійшов від «своєї території», пробив здалеку, перекинувши Деву та влучивши у сітку наших воріт, 0-1. На 9-й хвилині господарі поля відповіли потужним дальнім ударом у виконанні четвертого номера городян – Богдана Притули, але, мимо. Назагал, останній часто перевіряв голкіпера «СДЮШОР» такими ось пострілами. Далі, аж до 19-ї хвилини, гра проходила в рівній напруженій боротьбі, коли ж чіткий пас з лівого флангу отримав Вадим Янчак. Останній не розгубився, а ввірвавшись у карний майданчик гостей, пробив повз воротаря, 1-1! На 34-й хвилині Янчак знову організував хороший шанс для взяття воріт закарпатців. Вадим, пройшовши правим флангом, обіграв двох оборонців та, з-меж штрафного, чітко прострілив на Арсена Подоляка, проте, львівська «дев’ятка» шанс змарнувала, пробивши з близької відстані мимо.

А на 14-й хвилині другого тайму Віталій Челядин вивів нашу команду вперед, гарно пробивши зліва від воріт, метрів з 10-ти, 2-1! Могли львів’яни забивати ще, зокрема красивих ударів завдавали, і Віталій Челядин, і Андрій Вичіжанін, і тільки неймовірна майстерність голкіпера з Ужгорода стала на заваді взяттю воріт. Також варто згадати Ростислава Тарахому, який в одному з ігрових епізодів, зазнав важкої травми ноги, що призвело до ошпиталення гравця прямо з ігрового поля. Тож бажаємо Ростиславу якнайшвидшого одужання та повернення в «бойову обойму».

14-00

ФК «Львів» U-14 – «СДЮШОР» Ужгород U-14 – 0-1 (0-1)

ФК «Львів» U-14: 1 Тарас ПРИНАДА, 17 Тарас ШИБУНЬКА, 23 Роман ЯКУБА, 15 Віталій МАРИНЯК, 16 Володимир ВАНТУХ, 4 Андрій ЛЕБЕДЕНКО (к), 9 Артур САЛАМАХА, 26 Тарас ХИТРЕНЬ (10 Артем ВОВКУН, 43), 19 Віталій КОЛІСНИК, 8 Тарас СЕНЧИШИН, 7 Віталій ПРИХОДЬКО (5 Максим ДРИГА, 56). Запасні: 12 Володимир ЗАХІДНИЙ, 14 Валентин ПАСКА, 3 Олег МАКСИМЕНКО, 6 Андрій ІЛЬКІВ, 24 Денис ІВАСЬКІВ. Тренер – Роман МАРИЧ.

Натомість, наймолодші вихованці школи ФК «Львів», попри кращу гру, показану на футбольному полі, з мінімальним рахунком поступились одноліткам. Щоправда, в пропущеному голі звинуватити нікого, оскільки постріл гравця «СДЮШОР» з лівого флангу, метрів з 10-ти, у дальню «дев’ятку» можна сміло записати до розряду тих голів, яким нічим зарадити…Хоча, не те, щоб відігратись, але й вийти уперед Леви мали численні шанси, чого лишень вартий змарнований шанс, коли Артур Саламаха впритул розстрілював ворота гостей, але влучив у голкіпера. Також втримати перевагу в один м’яч ужгородцям допоміг вже згаданий страж воріт, зокрема, після чіткого виконання штрафного удару Артемом Вовкуном, смугастий летів прямісінько в «дев’ятку» воріт, але…сейв воротаря і лише кутовий…Після гри багато вихованців Романа Ростиславовича не могли стримати сліз розчаруваня результатом, та що ж вдієш, у футболі перемагає не та команда, що краще грає, а та, яка більше забиває. Сподіваємось свою спортивну злість «Львів» U-14 сповна реалізує вже наступної гри.

Інформаційна служба «Львова»

На світлині – Роман МАРИЧ та його команда