Перший млинець вийшов гливким

«Зірка» Кіровоград – «Львів» 4-1 (2-0)

Чемпіонат України з футболу, перша національна ліга, 22-й тур; м. Кіровоград, стадіон «Зірка», к-ть. глядачів – 4500, температура повітря +11°С; оцінка поля – трійка.

Одеська бригада арбітрів: головний – Бондаренко Д. Є., асистенти – Павлінов О. В., Сухін В. В.

4-й суддя – Дяденко В. Г. (Кіровоград);

Делегат ФФУ – Задіран С. М. (Дніпропетровськ).

ЛЬВІВ: Шпук, Родін, Плієв, Мостовий (Басараб, 76), Мельник (Козловський, 85), Войтович, Гордійчук (Куцяба, 73), Онисько (Балух, 46), Гарас, Яхно, Сухоцький.

Головний тренер – Володимир Журавчак.

КІРОВОГРАД: Товт, Пінчук, Стоян, Дурай, Смалько, Кочура (Галенко, 75), Долгий (Войтенко, 62), Самойленко (Бурдіян, 87), Рудницький, Степанов, Порошин (Осадчий, 86).

Головний тренер – Вадим Євтушенко.

Голи: Дурай, 17, Порошин, 31, 79, Рудницький, 90 – Родін, 65

Попередження: Товт, 25 – Гордійчук, 70

Чесна гра: 7.750 – 7.714

Зі стартового свистка й аж до 17-ї хвилини кожна з команд грала обережно, поки, після подачі з кутового, Дурай зумів отримати м’яч і другим дотиком ноги відправити його під самісіньку поперечку воріт Шпука, 0-1. А через п’ять хвилин Порошин, скориставшись помилкою наших захисників, зумів реалізувати вихід сам-на-сам, 0-2.

У другому таймі господарі знову могли забивати, але свій вихід віч-на-віч із Шпуком, Дурай змарнував, пробивши вище воріт. На 65-й хвилини надію в серця львів’ян вселив Родін, потужно пробивши з гострого кута, як наслідок страж воріт  «Зірки» «екзамен» на пильність не здав, пропустивши гол, 1-2. Далі «синьо-золоті» щосили помчали на ворота суперника, зокрема зряче пробивав Мельник, але…забили знову кіровоградці. Спочатку, на 79-й хв., чітко влучив у дальній кут воріт Порошин, а на останній хвилині основного часу вдало замкнув передачу на «другому поверсі» Рудницький, як наслідок, 1-4. Загалом, на полі точилась в’язка, непоступлива боротьба на кожному метрі поля й хто зна як би розгортались події на полі, якби не стійка й незарахований гол у виконанні «Львова», що мали й своє місце в першому таймі. Що ж, як говорять, перший млинець вийшов гливким, але все тільки почалося, тому, віримо в команду!