Петро Величко пролонгував угоду з ПФК «Львів»

Вихованець ДЮФШ «Львів» Петро Величко підписав із ПФК «Львів» новий контракт. Термін дії угоди 3 роки. Гравець до цього виступав за юнацькі колективи нашої дитячої школи.

Варто зауважити, що Петро є наймолодшим гравцем основної команди, нещодавно футболіст відзначив свій 16-й день народження. Захисник відбув разом із «синьо-золотими левами» усі передсезонні збори та оформив нову довгострокову угоду. У сезоні 2020/2021 років молодий оборонець виступатиме під 3-ім номером.

«Враження неймовірно позитивні. Дуже приємно, що продовжу виступи у рідному клубі. Не хочу, втім, зупинятися на досягнутому. Буду ще більше працювати, аби поступово здобувати нові успіхи та з кожним днем ставати краще. Відверто кажучи, спершу дуже здивувався, коли покликали проходити підготовку до сезону з основою. Перші тренування давалися досить важко, але згодом почав звикати і надалі все вдавалося виконувати більш впевнено», – прокоментував підписання угоди з клубом Петро Величко.

Додамо, що Петро Величко мав продовжувати ще сезон виступи в Еліт Лізі ДЮФЛУ сезону 2020/21 за команду U-17 (2004 р.н.). Однак неймовірний прогрес молодого футболіста помітив тренерський штаб ПФК «Львів», який і залучив гравця до тренувань з основною командою.

Чекаємо на вдалий дебют!

Інформаційна служба ФК «Львів»