Підсумки 13-го туру ДЮФЛУ

Відбулися матчі 13-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ.  Команди ФК “Львів” U-15 і U-17 приймали “BRW-BIK” в Мурованому, а U-15 i U-17 відправилися в гості до “Поділля” з Хмельницького.

ФК “Львів” U-17 – “BRW-BIK” U-17  1-4

ФК “Львів” U-15 – “Буковина” U-15  1-2

Голи: Андрушко – ???

“Поділля” U-16 – ФК “Львів” U-16  2-0

“Поділля” U-14 – ФК “Львів” U-14  0-2

Голи : Вербянський, автогол

Матч розпочався з невеликого скандалу оскільки в стартовому складі був Назар Калиняк з тріщиною в руці. Він був вдягнений у спеціальний гіпс, але  головний арбітр та інспектор матчу не допустили його до гри.
Львів’яни повели у рахунку ще на початку першого тайму. Після подачі з кутового захисник  “Поділля” зрізав м’яч у свої ворта 0-1.
На цьому ФК “Львів” і не думав зупинятись через декілька хвилин Юра Нуцковський пішов виконувати штрафний, подачу замкнув Грицак але рефері матчу вгледів офсайд. Після цього гра заспокоїлася більше ініціативою володіли гості, проте небезпечних моментів вони не створювали. Господарі в свою чергу не турбували ворота Вовка.
Вже наприкінці матчу вийшовший на заміну Вербянський зумів замкнути простріл з флангу 0-2. Впевнена перемога “городян”.