Платіні вручить єврокубок переможцям шкільного ЧЄ-2012 в Україні

Мішель Платіні вручить копію кубку Анрі Делоне команді-переможниці футбольного турніру Євро-2012 серед українських школярів, який відбудеться напередодні старту континентальної першості. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков під час телемосту «Варшава – Київ. 100 днів до Євро-2012» у понеділок, 27 лютого.

«У нас є попередня домовленість з паном Мішелем Платіні, що на початку травня ми проведемо справжнє нагородження чемпіона України, володаря кубка серед шкіл. На «Олімпійському» стадіоні пройде фінал, і Мішель Платіні вручить копію кубку Європи нашій головній футбольній команді», – сказав він.  

За словами Бориса Колеснікова, проведення шкільного Євро-2012 пройде за кубковою системою, починаючи з 1/16 фіналу. У турнірі змагатимуться 32 команди: по одній найсильнішій від кожної області України та по дві команди з міст із населенням понад мільйон мешканців.

Переможці отримають квитки на фінал турніру Євро-2012, призери – квитки на півфінал чемпіонату, чвертьфіналісти – на чвертьфінал, учасники 1/8 фіналу – на груповий турнір.  

Як  підкреслив Віце-прем’єр-міністр України, кожен школяр може взяти участь у шкільному Євро-2012, що дасть можливість відчути себе безпосереднім учасником континентальної першості.  

 Інформаційний центр «Україна-2012»

На світлині з UEFA.com – батько Кубку європейських націй Анрі Делоне