Поле імені президента УЄФА

Президент УЄФА Мішель Платіні завітав у Сербію, де відвідав тренувальний центр Футбольної асоціації Сербії (ФАС), головне поле якого було названо на його честь.

Церемонія відкриття поля, що отримало ім’я “Поле № 10 – Мішель Платіні”, відбулася в містечку Стара-Пазова, що неподалік від Белграда, за присутності глави УЄФА Мішеля Платіні, президента ФАС Томислава Караджича та вищих посадових осіб двох організацій.

У тренувальному центрі ФАС вперше один із спортивних об’єктів був названий на честь футбольного діяча (в даному випадку – президента УЄФА), і сербська асоціація має намір зробити з цього добру традицію. Наступні на черзі – провідні діячі сербського футболу.

Будівництво тренувального комплексу ФАС фінансувалося з коштів програми Європейського футбольного союзу HatTrick та проекту ФІФА Goal. “Між УЄФА та сербської асоціацією встановилися прекрасні відносини, – заявив Караджич. – Мішель Платіні та інші керівники УЄФА суттєво допомогли нам у зведенні цього тренувального центру. Зі своєї сторони ФАС прийняла найбільш логічне і справедливе рішення – назвала одне із полів ім’ям Мішеля Платіні”.

“У Сербії всі поважають його ще з часів, коли він сам був футболістом, – продовжив глава ФАС. – Таким чином ми хотіли віддячити Мішелю Платіні. Нам самим дуже приємно, що одне з футбольних полів носитиме його ім’я. Сподіваємося, що багато талановитих хлопців, які дуже стараються, продовжать прогресувати і одного дня стануть такими ж відомими, як Платіні. “№ 10″ – це символічно, такий був відмітний знак Мішеля Платіні в його футбольні роки”.

“Для мене це велика честь, – заявив Мішель Платіні. – Це вже друге поле, назване моїм ім’ям. Перше було відкрито в спортивному центрі Федерації футболу Франції в Клерфонтене. Тепер я погодився на подібну пропозицію від сербської асоціації, оскільки це поле знаходиться у дуже сучасному спортивному центрі. Дякую президенту Караджичу та ФАС за цей вчинок, і я радий, як складаються наші взаємовідносини”.

Караджич подарував президенту УЄФА модель поля його імені в зменшеному масштабі, а також золоту ручку від усього ФАС. Цим серби віддячили Мішелю Платіні не тільки за чудові відносини з їх асоціацією, а й за розвиток усього європейського футболу.

Крім того, два президенти в компанії офіційних делегацій національних асоціацій КЮР Македонії, Хорватії, Болгарії та Албанії відвідали фінал турніру УЄФА, спрямованого на розвиток футболу, між командами Сербії та КЮР Македонії.

UEFA