Поразка ФК “Львів” у боротьбі з “Рочином” (Оновлено. Відео)

14 тур Чемпіонату України з футболу серед аматорів 
23.04. 2017, 16.00. стадіон “Шкільний”, м. Соснівка. 

Арбітр: Секунда С.О. (Луцьк) 
Асистенти арбітра: Бамбурак В.Б.(Чернівці) Горбатюк О.І. (Чернівці) 
Резервний арбітр: Горошко Б.І.(Львівська обл.) 
Спостерігач: Карп’як Ю.Б. (Львів)

“Рочин” Соснівка – ФК “Львів” – 1:0.
Гол: Кохман (30)
Попередження: Кохман, 80, – В. Савошко, 49, Чепа, 57.

«Рочин»:
 Коваленко, Домальчук, Підкіпняк, Портянко, Васюта, Найдишак, Богданов, Болкіт, Цюпка, Кохман, Дева. Заміна: Божик, Семеряк, Українець, Мацюра, Яструб.
Головний тренер: Володимир Підкіпняк.

ФК “Львів”: Жук, Чепа, Матушевський, Савошко О. (Дахновський, 63), Бариляк, , Багдай, Кравців, Шпирка (Семенюк, 79), Янчак (Вичіжанін, 85), Савошко В. (Ременяк, 74), Міщук (Горін, 79). 
Головний тренер: Андрій Чіх.

Сьогодні відбувся матч 14-го туру Чемпіонату України серед аматорських команд. Львів’ян приймав футбольний клуб “Рочин” у Соснівці. Місто зустріло гостей дощовою погодою. Проте, це не завадило вести боротьбу на полі та визначити кращих. Кращими виявились господарі стадіону, які показали свій характер та завершили поєдинок з рахунком 1-0.
Суперники почали атакувати з перших хвилин гри. Після передачі з правого флангу пробивав Цюпко, але наш воротар стримав удар. У першій половині першого тайму ФК “Рочин” мав територіальну та ігрову перевагу на полі. Згодом наші гравці певною мірою вирівняли ситуацію. Юрій Шпирка отримує пас по правому флангу та виконує удар повз ворота. Небезпечний момент створив Олександр Савошко, який пробив потужний удар з лівого флангу у саму “дев’ятку”, але вороторар дивом врятував свої ворота. Атаки соснівчан все таки увінчалися успіхом. На середині першого тайму Максим Болкіт технічно зіграв на правому фланзі, виконав передачу на лінію воротарського майданчика, яку Андрій Кохман у падінні замкнув у наші ворота. Протягом другого тайму ФК “Львів” створив декілька небезпечних моментів, однак  витиснути з них максимум ніяк не вдавалося. Гравці ФК “Рочин” не припиняли атакувати , однак реалізувати свої атаки їм більше не вдалось. У підсумку заслужена перемога “Рочина”.

Інформаційна служба ФК “Львів”