Поразка від лідера

Навідміну від команди U-16, гравці 2000р.н., не змогли здобути бодай очко у матчі проти BRW-BIKу.

«Львів» U-14 – BRW-BIK U-14 – 0-2 (0-1)

«Львів» U-14: 1 Опуда Святослав, 5 Яблонський Володимир, 7 Занько Максим (18 Уштан Віталій, 53), 15 Тягло Орест (17 Зелінський Юрій, 56), 14 Левків Ярослав (6 Ільків Святослав, 59), 4 Карпак Максим, 21 Клебан Роман, 16 Запотічний Прокіп (13 Лозинський Любомир, 34), 11 Хімчак Максим, 10 Мостовий Денис (20 Глатів Андрій, 47), 3 Карвацький Андрій. Запасні: 99 Їжик Ростислав, 19 Ситнік Віктор. Тренери: Олег ЯРЕМЧУК і Роман МАРИЧ, тренер воротарів – Тарас ШЕВЧИК, директор ДЮФШ ФК «Львів» Ярослав ЛУКИЧ.

Не зважаючи на те, що наші гості в турнірній таблиці займають перше місце, вихованці ДЮФШ ФК «Львів» всіма силами намагались дати справжній футбольний бій гостям із Волині, проте, здобути бодай очко, нажаль, не вдалося.

Майже вся перша половина зустрічі пройшла на зустрічних курсах: атакували як одні, так й інші,- але до гольових моментів не доходило. Починаючи з 20-ї хвилини гості дещо додали в швидкості, як наслідок, їм вдалося двічі заставити понервувати вболівальників синьо-золотих: спочатку постріл головою парирував Святослав Опуда, а згодом і фортуна посміхнулась господарям після того, як нападник гостей хитро перекинув круглого, як через захисників так і повз воротаря – нащастя – мимо сітки. Однак щільного атакувального тиску з боку BRW-BIKу наші футболісти таки не витримали і, за дві хвилини до перерви, пропустили – після прострілу з гострого кута, першим на добивання встиг волинянин, як наслідок команди на перерву пішли за рахунку 0-1.

У другому таймі підопічні Олега Яремчука намагались скласти конкуренцію лідеру, але своєю грою BRW-BIK демонстрував, що не випадково очолює турнірну таблицю четвертої групи. Тренери «Львова» провели ряд замін, аби освіжити гру, додати певної креативності та швидкості в командних діях і, зрештою, не можна сказати, що львів’яни значно поступались гостям на футбольному полі, але до якихось справді гольових моментів довести гру не вдавалося. Натомість гості, після масованої атаки, відзначились знову, 0-2. Могли волиняни забити ще, але на заваді їхнім мріям стояв наш голкіпер – Опуда Святослав, а одного разу «Львів» урятувала стійка воріт. Поєдинок так і завершився – 0-2.

Наступну гру «Львів» U-14, як і «Львів» U-16, проведе з «Карпатами», на полі суперника, у суботу 10-го травня.