Пожежного інспектора взяли на хабарі за “Олімпійський”

Служба безпеки України затримала державного інспектора пожежної безпеки на хабарі в 350 тисяч гривень за погодження актів робіт на НСК “Олімпійський”.
Про це повідомляє прес-центр СБУ у четвер.”24 листопада співробітники СБУ спільно з Генпрокуратурою затримали в Києві на” гарячому “при отриманні хабара головного державного інспектора відділу нагляду за об’єктами підвищеної небезпеки і Євро-2012”, – йдеться в повідомленні.
“Чиновник департаменту пожежної безпеки Державної інспекції техногенної безпеки,полковник служби цивільного захисту населення, вимагав і отримав від комерційного директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю 350 тисяч гривень за погодження актів приймання будівельно-монтажних робіт, виконаних на НСК “Олімпійський”, – заявили в СБУ.
“Гроші хабарник отримав у своєму службовому кабінеті,де і був одразу затриманий співробітниками СБУ “, – уточнили у відомстві.
  
Матеріали СБУ про вимагання та отримання хабара затриманим в порядку ст. 97 КПК передані в Генпрокуратуру для порушення кримінальної справи за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу Україні (одержання хабара).