Представляємо суперника – ПФК “Арсенал-Київщина” (6-ий тур Другої ліги)

В рамках 6-го туру чемпіонату Другої ліги футбольний клуб “Львів” на виїзді зіграє у Білій Церкві. Суперником виступає ПФК “Арсенал-Київщина”. Матч відбудеться у неділю, 13 серпня, на стадіоні “Трудові резерви”. Початок о 18-00.

«Арсенал-Київщина» – український футбольний клуб з міста Білої Церкви Київської області. Утворений у 2005 році. До 2013 року мав назву «Арсенал». Президент – Олександр Акімов.

Історична довідка:

У прем’єрному для себе 2005 році колектив заявився на першість столичної області серед КФК і зразу здобув перше місце. Наступний 2006 рік став роком дебюту «червоно-білих» як професіонального футбольного клубу другої української ліги. Перший матч на професійному рівні провів 29 липня 2007 року. На виїзді були обіграні львівські «Карпати-2» 1:0 . У сезоні 2008/09 років білоцерківчани посіли другу сходинку турнірного п’єдесталу групи «А». А в перехідному поєдинку за право виступати у першому дивізіоні, що відбувся 12 липня 2009 року на центральному черкаському стадіоні, підопічні Ігоря Артимовича, котрий очолив білоцерківців наприкінці першого кола, з мінімальним рахунком 1:0 обіграли ФК «Полтава». 2009/10 року підопічні Ігоря Артимовича посіли дев’яте місце у турнірній таблиці з-поміж 18 команд. У сезоні 2010/11 рр. «каноніри» також зайняли дев’яту сходинку на турнірному п’єдесталі. Однак цього разу білоцерківські вболівальники залишилися дещо незадоволеними виступом команди, адже очікували від своїх улюбленців дещо більшого. Та вже наступної першості (2011/12) «каноніри» посіли четверте місце, що до сьогодні є найкращим результатом виступів команди на професійному рівні. у 2012/13, зайнявши останній рядок турнірної таблиці вилітає до другої ліги.У порівнянні з попереднім сезоном відбулися суттєві зміни. По-перше нову першість команда розпочала з дещо видозміненою назвою. Через те що одним із засновників клубу виступила Київська обласна Федерація футболу, до назви клубу «Арсенал» було додано назву регіону, в якому вона виступає. Таким чином на футбольній мапі України з’явився ПФК «Арсенал-Київщина». Саму ж команду очолив Вадим Мандрієвський. Сезон у другій лізі для оновленого білоцерківського колективу виявися у турнірному плані не вельми вдалим, адже «каноніри» посіли п’ятнадцяте місце з-поміж 19 команд (після завершення першого кола Вадима Мандрієвського на тренерському містку змінив Євген Фещенко). Але вже у середині першого кола сезону 2014—2015 рр. у тре6нерському штабі ПФК «Арсенал-Київщина» знову відбулися пертурбації. Замість Євгена Фещенка команду очолив Микола Литвин, який до того обіймав посаду спортивного директора білоцерківського клубу. 2014/15 – 9 місце, 2015/16 – 13 місце, 2016/17 – 15 місце.

Склад команди:

Євген Шкарбан, Олександр Байдюк, Ігор Растовецький, Руслан Патрик, Святослав Грабчак , Володимир Тименко, Владислав Пасечнюк, Олександр Пилиповець, Артем Сьомка, Харіс Кемфор, Максим Нагорний, Ігор Нагорний, Геннадій Гупалов, Владислав Горбаченко,  Тамаз Авдалян, Євген Задорожнюк, Родіон Кузьменко, Омоко Оровіанор.
Головний тренер – Андрій Ущаповський.

Суддівська бригада:

Арбітр – Салаш І.І. (Калуш)
Асистенти арбітра – Дубовий О.С. (Луганськ), Преснухін О.С. (Маріуполь)
Четвертий арбітр – Задиран С.С. (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу – Циганков О.Д. (Тернопіль)

Інформаційна служба ФК “Львів”