Прем’єр-ліга Львівщини: Четверта поразка «Львова»

В неділю, 6-го вересня, розпочалося друге коло чемпіонату Прем’єр-ліги Львівщини. У матчі 6-го туру вихованці дитячо-юнацької школи футбольного клубу «Львів» вдома приймали давидівський «Корміл». Варто відзначити, що це вже друга поспіль зустріч двох команд – у матчі перенесеного першого туру сильніших не виявили (0:0).

6 тур чемпіонату Прем’єр-ліги Львівщини
6 вересня, 16-00, м. Львів, стадіон «Сокіл»

Арбітр: Василь Файда
Асистенти арбітра: Ростислав Якимик, Павло Кравчук
Спостерігач арбітражу: Орест Шмигельський

ДЮШ «Львів» – «Корміл» (Давидів) 0:2
Голи: Сенишин (36); Козел (41).

«Львів»: Лалак Юрій (Серватяк Максим, 46), Карвацький Андрій (Мавдрик Роман, 46), Топчій Сергій (Танчак Василь, 65), Гураль Роман (Михайлів Роман, 46), Шута Артур (Алфьоров Олег, 46), Бекерський Ігор (Мудрий Максим, 70), Григоращук Степан (Яців Денис, 84), Оберман Євген (Михайлів Євген, 65), Демків Станіслав, Ременяк Артур (Пилипишин Назар, 72), Боберський Ростислав

«Корміл»:Лука Орест, Чучман Станіслав, Бахор Олесь (Соляник Максим, 46), Гірний Святослав (Протечко Святослав, 88), Харкевич Юрій, Штурин Олег, Цицик Володимир (Запрутко Іван, 46), Козел Юрій (Підзирайло Олег, 66), Слобода Степан, Ціпора Денис (Демчук Назар, 81), Сенишин Назар (Шеремета Ігор, 90+1)

В основному боротьба точилася біля воріт господарів. «Корміл» мав достатньо моментів аби відкрити рахунок, однак підводила реалізація. На 36-й хвилині матчу гості скористались помилкою Лалака – голкіпер вийшов з воріт та невдало вибив м’яч, а Назар Сенишин скористався цією помилкою. Через декілька хвилин «Корміл» збільшив свою перевагу завдяки потужному удару Юрія Козла.

У «Львова» варто відзначити чудовий момент зі штрафного – голкіпер гостей витягнув шкіряного з-під поперечини. В підсумку, поразка 0-2. ДЮФШ «Львів» опускається на дно турнірної таблиці, маючи в своєму активі 4 залікові бали (1 виграш, 1 нічия та 4 поразки).