Прем’єр-ліга Львівщини: «Самбір» перемагає «Львів»

В неділю, 20-го вересня, вихованці дитячо-юнацької школи футбольного клубу «Львів» зіграли проти ФК «Самбір» в рамках 8-го туру Прем’єр-ліги Львівської області.

20 вересня, 16-00, м. Львів, стадіон «Сокіл»

Асистенти арбітра: Юрій Ковальчук, Мирон Гапчин
ДЮШ «Львів» – ФСК «Самбір» 1:3
Голи: Шута (55) – Даців (64 з пен.); Деревецький (65); Сологуб (84)

«Львів»: Лалак Юрій, Малець Андрій, Алфьоров Олег, Мавдрик Роман (Оберман Євген, 46), Давидов Сергій, Гураль Роман (Григоращук Степан, 46), Топчій Сергій (Бекерський Ігор, 44), Харко Михайло (Сидор Назар, 66), Пилипишин Назар, Шута Артур (Зайко Святослав, 58), Малецький Павло (Копитко Олег, 63)
«Самбір»: Коваленко Анатолій, Грицак Назар (Сологуб Степан, 60), Медведєв Олександр, Смалюх Андрій, Даців Василь (Данило Олег, 88), Фляк Юрій, Дрига Максим, Ілюк Остап, Курило Назар (Адам Богдан, 84), Деревецький Дмитро (Войтович Юрій, 87), Фурта Юрій

В дуелі з юними вихованцями «Львова» футболісти «Самбора» хотіли перервати свою невдалу серію в чемпіонаті та повернутися на другу позицію. У матчі першого кола підопічні Володимира Підкіпняка обіграли ДЮШ «Львів» із рахунком 2:0. Львів’яни у свою чергу розцінюють участь в обласному чемпіонаті насамперед як підготовку молодих футболістів до чемпіонату України (U-19 та U-21).

Перша половина звітної зустрічі завершилася без забитих м’ячів. Та вже на старті другого тайму Артур Шута отримав передачу в штрафному майданчику, обіграв захисників та голкіпера гостей і закотив круглого в порожні ворота – 1:0. Здавалось би, що кращого початку другої половину матчу годі й придумати.

Проте, через десять хвилин гравець «Львова» не за правилами зупинив футболіста в червоній футболці, арбітр показав на одинадцятиметрову позначку. На 64-ій хвилині Василь Даців реалізував пенальті  та відновив паритет у грі. А ще через хвилину гості збільшили свою перевагу – Дмитро Деревецький забив з-за меж карного майданчика, 1-2. Крапку в матчі поставив Степан Сологуб, який влучно пробив у дальній кут воріт «синьо-золотих левів». В підсумку, ФК «Львів» поступився вдома «Самбору» з рахунком 1-3.