П’ята перемога поспіль!

Цими вихідними футбольні комади школи ФК «Львів», провели чергові поєдинки у рамках Вищої дитячо-юнацької футбольної ліги України, сезону 2014/2015 років. У гості до Левів завітали сусіди – вихованці УФК «Карпати» Львів.

ФК «Львів» U-17 - УФК «Карпати» Львів U-17 - 2-0 (1-0)

м. Львів, стадіон «Сокіл», 11.10.14 (СБ), 12-00, +20С, оцінка поля – 4.

Арбітр – Холявко Андрій (Львів)

Асистенти – Файда Василь (Львів) і Притула Василь (Жовква)

Спостерігач арбітражу – Кусень Ростислав (Львів)

ФК «Львів» U-17: 99 Яцків, 17 Гаврушко (к), 5 Андрушко, 16 Марушка, 2 Бариляк, 20 Савошко (22 Дедух, 63), 24 Теплий, 10 Вантух, 7 Русин (8 Занько, 79), 21 Якімець (28 Іваночко, 67), 77 Заяць. Запасні: 18 Околіта, 15 Воробель, 12 Ціздин, 4 Гамарник. Тренери: Олег Колобич та Андрій Чіх, тренер воротарів – Тарас Шевчик. Директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

Перша половина першого тайму проходила в рівній позиційній боротьбі. В центрі поля активно діяли Віталій-Дмитро Теплий, Назарій Русин та Володимир Якімець, на флангах – Олександр Савошко та Роман Вантух. Зокрема, активність останнього і призвела до першого забитиго м’яча: Роман зіграв на ввипередження та перехопив «круглого», коли ним перепасовувались захисники поблизу власного штрафного, а після цього – чітко пробив у сітку воріт «зелених», 1-0! Решта ігрового часу першої половини зустрічі пройшла без гольових моментів, хоча обидві команди діяли швидко та агресивно.

До середини другої сорокахвилинки малюнок гри на футбольному полі не змінився, аж допоки свій шанс чітко реалізував Віталій-Дмитро Теплий, вколотивши «смугастого» головою під поперечку, 2-0! Другий пропущений гол деморалізував «карпатівців», натомість підопічні Олега Колобича втратили декілька хороших шансів, аби довести результат до розгромного, зокрема, після удару Назарія Русина, УФК врятувала стійка.

Таким чином, «Львів» U-17 продовжує зберігати лідерство у своїй групі, а в графі пропущених м’ячів – «0» і це – після п’яти поєдинків!

ФК «Львів» U-15 - УФК «Карпати» Львів U-15 - 1-3 (0-2)

м. Львів, стадіон «Сокіл», 11.10.14 (СБ), 14-00, +20С, оцінка поля – 4.

Арбітр – Малаха Юрій (Львів)

ФК «Львів» U-15: 1 Опуда, 12 Колтун, 19 Масюк, 11 Хімчак, 8 Штурин, 16 Запотічний, 10 Карвацький (к), 21 Клебан (13 Ільків), 4 Корпан, 14 Левків (7 Занько), 15 Тягло (18 Уштан). Запасні: 32 Струтинський, 9 Сало, 20 Мостовий, 5 Яблонський. Тренери: Олег Яремчук та Євген Михайлів, тренер воротарів – Тарас Шевчик. Директор ДЮФШ ФК «Львів» – Ярослав Лемех.

П’ятнадцятилітні юнаки, нажаль, поступились у футбольному двобої. Перші два голи «Львів» пропустив на 14-й та 15-й хвилинах: двохвилинна часткова розслабленість у захисті і – 0-2…Третій м’яч наші хлопці пропустили в другому таймі, щоправда, силами Максима Корпана, гол-престижу організували, як наслідок – 1-3.

Після цієї поразки ФК «Львів» U-15 розмістився на шостій позиції у своїй групі.