Результати перших стикових матчів ДЮФЛУ 2018/19

Сьогодні, 1-го червня, команди ФК “Львів” U-14 та U-16 відіграли свої перші стикові матчі за вихід до фінального турніру змагань ДЮФЛУ 2018/19. “Синьо-золоті леви” приймали гостей із столиці – ФК “Арсенал-Київ” U-14 та ФК “Зміна-Оболонь” U-16.

U-14

Господарям не знадобилось багато часу аби відкрити рахунок у матчі. На 9-ій хвилині Віталій Михайлів, отримавши довгу передачу від партнера, увірвався в штрафний майданчик гостей та пробив повз кіпера.  Нагоду збільшити перевагу на 14-ій хвилині мав Володимир Гудиш, котрий вийшов на побачення з голкіпером “Арсенал-Києва” та не влучив у пусту рамку воріт. Всі інші спроби львів’ян відводив від своїх володінь Олег Білько.

На початку другого тайму “синьо-золоті леви” вдруге відзначились забитим м’ячем, але арбітр зафіксував офсайд. У додатковий час господарі все таки дотиснули суперника з Києва, Данило Лозинський залившись без нагляду в карній зоні гостей, отримав передачу від партнера та пробив в лівий кут воріт, 2-0.

1 червня 2019 року, 12-00
м. Львів, ст. “Сокіл”
Арбітр:
Шевчук А.М. (Волинська обл.)
Асистенти арбітра:
Леончук О.О. (Волинська обл.) , Нерубайло Д.В. (Луцьк)
Спостерігач: Гураль О.І. (Львів)

ФК “Львів” U-14 – ФК “Арсенал-Київ” (Київ) U-14 – 2:0 (1:0)
Голи: Михайлів (9), Лозинський (70+2)

ФК “Львів”: Шайдец, Бочуляк, Герега, Бідзінський, Михайлів, Герич, Проць, Гудиш, Лозинський, Янчишин (к), Вишинський.  Заміна: Ванівський, Пухнатий, Батюк, Пип’як,  Фрич, Квас,  Крилошанський.

Тренери: Віталій Шумський, Микола Дударенко

U-16

Для підопічних Адрія Ханаса та Володимира Федоріва гра видались дуже важкою. На 10-ій хвилині Серватяк відбив призначене арбітром пенальті. Це лише додало сили господарям, які не втомлювались пресингувати суперника. Під кінець першої половини зустрічі Роман Ювхимець красивим дальнім ударом з лівого флангу прокинув голкіпера гостей.

Другий тайм виявився ще більше насиченим на події. ФК “Зміна-Оболонь” зумів зрівняти рахунок, а через декілька хвилин і забити у власні ворота, 2-1. Втримати перевагу у матчі “синьо-золотим левав” не вдалося, суперник ще двічі потурбував Лалака. Ще в декількох епізодах фарт був на стороні києвлян, яких неодноразово рятувала поперечина.

1 червня 2019 року, 14-00
Арбітр:
Фірсов М.О. (Рівне)
Возьний Ю.Я. (Рівне), Кулай В.В. (Рівне)
Спостерігач: Кусень М.П. (Львів)

ФК “Львів U-16 – ФК “Зміна-Оболонь” (Київ) U-16 – 2:3 (1:0)
Голи: Ювхимець (40), Коновалов (59, АГ)
  Яцик (10, Н/П), Вознесенський (52), Руденко (75), Яцик (79)

ФК “Львів”: Серватяк, Мудрий, Большаков, Пасічник, Танчак, Мусянович, Копитко, Кондаревич, Харко, Ювхимець, Архіпов. Запасні:  Лалак, Гурманчук,  Микосовський,   Михайлів Є.,  Лабант,  Сидор, Пилипишин,
Тренер: Ханас Адрій, Федорів Володимир

Матчі-відповіді відбудуться 8-го червня у Києві. Саме там вирішиться подальша доля обох наших команд. Про час матчів буде повідомлено згодом.