Розпочали з перемоги!

Сьогодні Футбольний клуб «Львів» провів свій перший контрольний поєдинок на другому навчально-тренувальному зборі, що проходить на Кримському півострові.

«Львів» – «Хімік» Красноперекопськ 4-1 (1-0)

Україна, АР Крим, Бахчисарайський р-н., смт. Куйбишеве, футбольне поле тренувальної бази, +6°, 11год.30хв.

«Львів»: Шпук, Басараб, Сухоцький, Мостовий, Вербний, Родін, Гордійчук, Тимчишин, Мельник, Козловський, Гарас. На заміну виходили – Рипновський, Рева, Куцяба, Вольський, Сідельник, Войтович, Балух, Онисько.

У першому таймі городяни спромоглися тільки один раз вразити ворота кримського колективу, це трапилося після того, як форвард «Львова» Святослав КОЗЛОВСЬКИЙ ввірвався у штрафну зону суперника та, «відтягнувши» на себе захист «Хіміка», віддав чітку передачу Олегу ГАРАСУ, останній спокійно ввігнав «кулю» в порожні ворота, 1-0! Другий гол організував досвідчений Юрій ВОЙТОВИЧ, що грав на позиції правого півзахисника. Городянин наважився на дальній удар метрів з 18-ти, як наслідок рахунок став 2-0! «Хіміки» огризнулися також дальнім пострілом, після якого перевага Львівських Левів стала мінімальною, 2-1. У другому таймі в складі нашої команди певний час грали також і потенційні новобранці, одному з них і вдалося забити третій м’яч, встигнувши першим на добивання після потужного удару Павла ОНИСЬКА, 3-1. Остаточну ж крапку в зустрічі поставив Ігор БАЛУХ, вправно перегравши голкіпера суперників віч на віч, як наслідок – 4-1!

Інформаційна служба «Львова»