Руслан ЗАБРАНСЬКИЙ: «Хотілось би допомогти «Львову…»

Напередодні поїздки з Миколаєва до Львова, головний тренер «корабелів» дав ексклюзивне інтерв’ю для інформаційної служби «Львова»

–          Пане Руслане, розкажіть, будь-ласка, про те, як триває підготовка вашої команди напередодні поєдинку з футбольним клубом «Львів»?

–          Ми зі «Львовом» знаходимося в однакових умовах, така ж ситуація з фінансами і з тренувальним полем, то є в нас команда, то немає…не вельми хороші умови для роботи.

–          Основне завдання залишається незмінним? Прописка в першій лізі?

–          Ну, в принципі, так, але собі я поставив завдання закінчити чемпіонат на 11-му – 12-му місці.

–          В чому причина поразки в попередній грі з «Динамо-2»?

–          Причина полягає в тому, що це була лише третя гра цього року на трав’яному газоні, динамівці зимою тренувались на Кіпрі, а потім, двічі – в Туреччині. Вже на 15-20хв. було видно, що моя команда не біжить, а повзе.

–          Чи вивчали ви ФК «Львів» і чи знаєте, які кадрові зміни в нас відбулися?

–          Я в «Українському футболі» давав інтерв’ю та сказав, що місто Львів для мене ніколи не було байдужим, хотілось би допомогти «Львову», але ми не можемо, бо знаходимось в трішки кращому стані, аніж ваша команда.

–          А що скажете про глобальні кадрові зміни?

–          Щодо тренерського штабу – це оптимальне рішення для «Львова», краще придумати не можливо. Не кожен тренер такого рівня, як Журавчак дасть дозвіл на прийняття команди – становище важке, але він місцевий та патріот…це на межі фантастики, щоб щось зробити й врятувати команду, але він знав на що йде і не відмовився. Я спілкуюся з іншими тренерами, дехто каже: ну, буде бюджет клубу мільйон доларів, тоді я й прийму. А в таких умовах, в яких знаходиться «Львів», команди очолюють, або молоді, або ті, які переживають.

–          Хто вам відомий з львівських футболістів, кого можете виокремити?

–          Гарас, Мостовий, Войтович, Онисько,- усіх їх я знаю. Так, вік вже не той, але грати вони вміють.

–          А які у вас відбулися кадрові зміни у зимове міжсезоння?

–          Також взяли більш-менш кваліфікованих футболістів, в принципі, у нас непогана команда. Якби за два тижні до гри з киянами могли займатись на траві – результат був би зовсім іншим.

–          Який рахунок влаштує вас у Львові?

–          Ну…перемога влаштує, а який рахунок – байдуже.

–          Тобто ви їдете лише за перемогою?

–          У нас іншого виходу немає.

–          Дякуємо, Львів памятає вас як футболіста.

–          Дякую вам також.

Богдан ТИМОВЧАК, Юрій КАПРАЛЬ, інформаційна служба «Львова»