«Стиснувши зуби» – йти вперед

Всеукраїнські змагання з футболу серед команд клубів ПФЛ  у першій національній лізі сезону 2011/12рр.

Львів, стадіон «СКА», к-ть. глядачів – 700, температура повітря + 5°С.

«Львів» – «Динамо-2» Київ – 0:1 (0:0)

КИЇВ: Загладько, Бутенін, Новак (к), Кушніров, Рижук (Козлов, 56), Люлька, Макаренко, Прокипчук (Шевчук, 46), Гемега, Коваль, Хобленко.

ЛЬВІВ: Піцан, Сухоцький (Плієв), Мостовий (к), Лешко, Карпенко, Войтович, Басараб, Гордійчук (Тимчишин, 68; Родін, 77), Мельник, Балух (Онисько, 66), Гарас.

Гол – Бутенін, 58

Попередження: Плієв, 65, Мельник, 78, Карпенко, 83, Лешко, 89.

Початок першого тайму пройшов під диктовку «бордово-білих» (у таких кольорах виступав «Львів»): вже на другій хвилині хорошу комбінацію поблизу штрафного динамівців розіграли Гордійчук і Балух, проте останній не пішов на простріл Павла…а могло бути досить гостро; на п’ятій хвилині Гарас сам ввірвався до штрафного гостей, обіграв відразу чотирьох футболістів, але пробив невдало. Далі, на хвилин 15-ть, ініціативою заволоділи підопічні Гусіна. Небезпечні моменти один за одним створили: Гемега, Хобленко, Кушніров і Коваль, але, м’яч «відмовлявся» потрапляти у сітку воріт Піцана. Натомість «Львів» мав чудову (!) нагоду вийти вперед на 25-й хвилині: після «пожежі» поблизу воріт суперника, Карпенко дотягнувся до м’яча й переправив його у ворота киян, але круглий, по-зрадницьки, лише прокотився лінією воріт…Міг забити й Мельник, але підчас виходу сам-на-сам із воротарем, трапилось ігрове зіткнення й пролунав свисток на користь «Динамо-2». На 35-й хв. потужно виконав штрафний удар Басараб, але Загладько, завдяки відмінному сейву, парирував удар.

Другий тайм пройшов без гострих моментів, але глядачі гол таки побачили…у виконанні киян. Трапилося це на 58-й хв. після того, як Бутенін зумів чудово замкнути фланговий простріл – 0:1. «Синьо-золоті» кинулися відіграватись, небезпечні напівмоменти створювали: Мельник, Войтович, Басараб, але цього виявилося замало, аби здобути бодай одне турнірне очко.

Попереду в чемпіонаті першої ліги залишилося зіграти ще аж дев’ять турів і потрібно, «стиснувши зуби» йти вперед, впевнено та з вірою у власні сили та команду загалом, бо оновлений «Львів» демонструє те, що може грати, що є командний дух, а «осічки» бувають у всіх.

Юрій Капраль, інформаційна служба «Львова»