Товариська зустріч. ФК “Львів” – “ОДЕК” Оржів

Сьогодні, 23 лютого, футбольний клуб “Львів” провів третю товариську зустріч в рамках навчально-тренувальних зборів. Суперником був “ОДЕК” з міста Оржів (Рівненська обл.), який посідає другу позицію в чемпіонаті України серед аматорів. Нагадаємо, що у попередньому спарингу аматори завдали урок професіоналам з рахунком 0-1. Тому, підопічним Андрія Чіха хотілось реабілітуватись та завершити перший збір на позитивній ноті, і їм майже це вдалось.

ФК “Львів” вийшов у такому складі: Герич, Бариляк, Гринишин, Пархуць, Поручинський, Шпирка, Янчак, Коблюк, Омельченко та два гравці на перегляді. Вже на 10-ій хвилині “синьо-золоті леви” повели в рахунку. Вадим Янчак отримав довгу діагональну передачу від Герича та у штрафному майданчику гостей закинув м’яч за комірець голкіперу, який послизнувся та впав. Загалом перша частина пройшла за рівної боротьби, але без гострих епізодів, тому більше голів вболівальники не спостерігали. Все найцікавіше відбулося після перерви.

Склад ФК “Львів” у другому таймі: Герич, Бариляк, Гринишин, Матушевський, Поручинський, Шпирка, Савошко О., Зайчук, Кисленко та два гравці на перегляді. Вже на перших хвилинах господарі могли збільшити свою перевагу, якби у карній зоні гостей Олександр Савошко замкнув передачу від Михайла Зайчука. Та вже на 53 хвилині, після чудово розіграної комбінації та передачею Михайла на дальню стійку, в один дотик переправив м’яч в сітку Сергій Кисленко, 2-0. Перемога, здавалось, вже була в господарів у кишені, однак гравці “ОДЕКа” активізувалися та все частіше опинялися на вістрі атаки. Дві швидкі атаки гостей на 61 та 64 хвилинах завершив нападник Павло Таргоній, оформивши дубль. В обох випадках помилялись захисники ФК “Львів”, дозволивши гостям два вдалі простріли з правого флангу на партнера, який двічі результативно їх замкнув. Міг відзначитись і сам Зайчук потужним ударом з лівого флангу, але голкіпер гостей зіграв надійно, перевівши круглого на кутовий. Під кінець другого тайму дебютував 16-річний вихованець ДЮСШ ФК “Львів” Дмитро Малоїд, який замінив у рамці Романа Герича.

В підсумку, ФК “Львів” завершує перший збір у Львові результативною нічиєю 2-2. На другі збори команда відправиться на Закарпаття вже  у понеділок, 26 лютого.

Інформаційна служба ФК “Львів”