Товариська зустріч. ФК “Львів” – “Рочин” Соснівка – 0-1

Сьогодні, 17 лютого, футбольний клуб “Львів” на стадіоні “Сокіл” провів третю товариську зустріч в рамках навчально-тренувальних зборів. Суперником був аматорський клуб “Рочин” з міста Соснівка Львівської області, який наразі очолює турнірну таблицю Групи 1 чемпіонату України серед аматорів. Нагадаємо, що ФК “Львів”  у товариських матчах ще не здобував перемоги. У першому спарингу зіграли внічию 1-1 з молодіжкою “Карпат”, а у другому мінімально поступились винниківському “Руху” 0-1. Здавалось, що у третій товариській зустрічі “синьо-золоті леви” мають бути вже ближчими до перемоги, адже на цей раз суперник нижчий за класом.  Але не так сталося, як гадалося…

Господарі вийшли в такому складі: Друзь, Бариляк, Кисленко, Пархуць, Коблюк, Поручинський, Шпирка, Зайчук, Янчак та два гравці на перегляді.  Вже на початку зустрічі “городяни” могли повести в рахунку, якби нападник Сергій Кисленко зумів головою замкнути передачу з правого флангу в пустий кут воріт суперника. Після цього ініціатива на полі перейшла до гостей, які взялись пресингувати львів’ян. Одна з атак “Рочина” увінчалася успіхом наприкінці першого тайму та відкрила рахунок на табло. Після стрімкої комбінації на лівому фланзі гравці зробили ідеальну передачу на ніким неприкритого півзахисника, який перебував дещо правіше у карній зоні та в один дотик переправив м’яч у сітку Друзя.

У другому таймі склад ФК “Львів” дещо змінився: Герич, Матушевський, Багдай, Омельченко, Зайчук, Янчак та чотири гравці на перегляді. Після перерви гості не скидали швидкого темпу гри та контратакували. Перша небезпечна атака завершилась ударом повз стійку воріт, а з другим підступним пострілом надійно впорався Роман Герич. Міг переламати хід подій Олексій Омельченко, котрий з хорошої позиції головою замикав подачу з лівого флангу, однак кут воріт “Рочина” прикрив оборонець, в якого влучив наш нападник. Суперник також був близьким до того аби збільшити перевагу у матчі. Після удару з лівого флангу львів’яни не зуміли повністю вибити м’яч в карній зоні чим і скористався футболіст гостей, який не влучив у пустий кут воріт. Протягом другого тайму аби вирівняти рахунок на табло Андрій Чіх провів дві заміни та повернув на поле Тараса Коблюка та Сергія Кисленка. А при останньому кутовому вже на останніх секундах гри із рамки воріт вийшов Роман Герич, який кинувся допомогти своїм одноклубникам у карному майданчику суперника.

Впідсумку, аматори завдали урок професіоналам, мінімально обігравши господарів 0-1. Наступний матч в рамках начально-тренувальних зборів відбудеться 23 лютого на стадіоні “Сокіл”. Стартовий свисток пролунає о 14-00. Наступним спаринг-партнером буде аматорський клуб “ОДЕК” Оржів. А вже 26 лютого команда відправиться на збори у Закарпаття.