Товариська зустріч. ФК “Львів” – “Рух” Винники: 0-1

Сьогодні, 10 лютого, футбольний клуб “Львів” зіграв другий товариський матч в рамках навчально-тренувальних зборів. Суперником був винниківський “Рух”, який виступає в чемпіонаті Першої ліги. Остання зустріч команд відбулася в липні минулого року та завершилася бойовою нічиєю 2-2. Стартовий свисток арбітра мав пролунати об 11-30, але погода внесла свої корективи. Газон на стадіоні “Сокіл”розчищали із самого ранку на чолі з президентом Романом Михайлівим, генеральним та спортивним директором “Руху”, футболістами, тренерами та всіма охочими. Тому матч розпочали із запізненням на 40 хвилин.

“Синьо-золоті леви” вийшли в такому складі: Друзь, Бариляк, Кисленко, Пархуць, Коблюк, Поручинський, Савошко, Шпирка та три гравці на перегляді.  “Рух” грав в наступному складі: Ілющенков, Никитюк, Білий І., Білий В., Заставний, Баранець Г., Баранець Б., Буй, Копина, Грисьо, Козак. Першими наблизитись до воріт свого суперника вдалося господарям, на 22 хвилині Тарас Коблюк отримав пас на лівому фланзі та вийшов сам-на-сам з голкіпером, де від останнього м’яч відлетів до Кисленка, який не зумів влучити головою у пусті ворота. “Городяни” помітно домінували на полі, проте без небезпечних епізодів, але під кінець першого тайму гості показали свій характер. Спершу штрафний удар небезпечно головою замикав “рухівець” в карній зоні та влучив прямо в Друзя, де останній не зафіксував м’яч,  Бариляк виніс. А потім сфолив Савошко, тим самим дав можливість пробивати “Руху” з лінії воротарського майданчика, кіпер був на місці. Однак відкрити рахунок командам так і не вдалося.

Після перерви в команді львів’ян відбулась повна ротація складу: Герич, Матушевський, Багдай, Зайчук, Панасюк, Янчак, Омельченко та чотири гравці на перегляді. Наставник “Руху” Андрій Кікоть замінив шість гравців – замість Ілющенкова, Баранця Г., Баранця Б., Білого І., Козака, Грися та Буя вийшли Дяченко, Чепелюк, Русин, Козловський, Хомченко та Писко. На початку другого тайму обидві команди обмінялись неточними ударами вище поперечини. Близьким до взяття воріт гостей на 58 хвилині був Олексій Омельченко, який прорвався у штрафний майданчик та розстрілював ворота з близької відстані, м’яч пройшов повз стійку. Загалом гра проходила без особливих загострень, удари в площину воріт були неточними або під силу голкіперам. Хід подій змінився під кінець матчу, на 85 хвилині черговий рейд “рухівців” увінчався успіхом. Після вкидання ауту гравець “Руху” приймає круглого та одразу відкидає під удар Євгену Лозовому, де той з лінії штрафного майданчика вколотив шкіряного в сітку Герича. В підсумку, 0-1 на користь гостей з Винників.