U-19: Блискуча перемога «Львова» над СК «Дніпро-1»

Юнацька команда футбольного клубу «Львів» здобула розгромну перемогу над СК «Дніпро-1» у матчі 11-го туру чемпіонату України серед команд U-19.

На початку першого тайму «Львів» отримав право пробити пенальті після гри рукою у штрафному захисника гостей. До м’яча підійшов штатний пенальтист команди Вовкун, але йому не вдалось переграти голкіпера та на добиванні першими опинився Гулевський, який і заштовхав м’яч в сітку.

На 10-й хвилині захисники «дніпрян» знову привезли гол у свої ворота, адже непопрозуміння в центрі поля вивело на рандеву з голкіпером Мартинюка, який потягнув удар, але на добиванні першим був Гулевський і добив «сферу» в сітку.

«Львів» демонстрував чудовий пресинг на всьому периметрі поля, команда чудово працювала в тактичному плані, що не дозволяло «Дніпру-1» взяти круглого під контроль.

Згодом завдяки активності Мартинюка, який віддав чудову передачу в центр штрафної на Шуту рахунок міг стати розгромним, але голкіпер «Дніпра-1» парирував одразу два удари Шути. Та хороший пресинг «Львова» і незлагоджена гра захисників «Дніпра-1» ще до перерви дозволили «городянам» зробити відставання значущим, адже забиває 16-й номер львів’ян. Топчій вистрибнув віч-на-віч з Величем і переграв голкіпера гостей. Повна домінація підопічних Колобича, які дуже хотіли реабілітуватися за поразки в попередніх матчах.

А на 40-й хвилині Шута Артур-Богдан замкнув дальню стійку і змусив голкіпера «Дніпра-1» ще раз витягати м’яча зі сітки.

Перед самою перервою «Львів» знову заробив можливість пробивати пенальті за аналогічний фол, що і на початку матчу. Знову до м’яча підійшов Вовкун, який зробив висновки зі своєї невдачі і більше не схибив, а розвів голкіпера і м’яч по різних кутах (5-0).

У другому таймі гра дещо вирівнялась і проходила на зустрічних курсах. Поодинокі напівмоменти з’являлись то в однієї, то в іншої команди в основному було багато боротьби в центрі поля. Однак «Дніпро-1» все таки зумів розмочити рахунок. Лебедєв забив з вбивчої позиції у воротарському майданчику.

На 71-й хвилині Бекерський класно пробиває зльоту у штрафній гостів і забиває свій м’яч (6-1), так матч і закінчився.

«Львів» показує поки, мабуть, найкращу гру у сезоні і збільшує своє відставання від  «Дніпро-1» на 7 очок та наближаться на відстань однієї перемоги від «Волині», а попереду матч з запорізьким «Металургом».

«Ми провели чудову підготовку, розібрали суперника, дивилися попередні матчі. Хотіли запропонувати високий пресинг, аби десь «Дніпро-1» помилилося і так і сталося. Команда підловила суперника на помилках в першому таймі, дуже багато створила моментів, могли забивати більше. Задоволений першим таймом, бо добре використовували свої моменти, добре бігли і шукали позиції. В другому таймі треба було налаштуватись психологічно, аби не розслабились, адже рахунок вже був не маленький, але бачимо, що багато не реалізували, трохи над цим треба працювати, завжди є можливість щось для себе винести.

Я задоволений роботою хлопців, дякую їм за такий матч. Ми хотіли реабілітуватись і покращити турнірне становище на радість вболівальникам. Дякую тренерському штабу вболівальникам і гравцям, адже ми провели хороший матч але не будемо розслаблятись і готуємось далі.»,- зазначив після гри наставник «Львова» U-19 Олег Колобич.